Partner & Kooperationen

Partnerzy i współpraca

Przegląd partnerów firmy Beurer

Traktujemy bliską współpracę z niezależnymi ośrodkami badawczymi i prestiżowymi uniwersytetami jako bezwzględną konieczność. Traktujemy nasze zobowiązania wobec klientów bardzo poważnie i stale poddajemy nasze działania surowym procedurom kontrolnym najbardziej uznanych ośrodków. Wyniki uzyskiwane w tym kontekście odzwierciedlają wysoki standard jakości produktów firmy Beurer.

Firma Beurer jest stałym członkiem niemieckiego towarzystwa ds. nadciśnienia Deutsche Hochdruckliga.

Misją towarzystwa Deutsche Hochdruckliga e.V. DHL jest zapewnienie, aby jak najwięcej osób cierpiących na nadciśnienie dowiedziało się o swojej chorobie i osiągnęło najlepsze możliwe wyniki. W tym celu współpracuje ono ściśle z politykami i organizacjami, wspiera projekty badawcze oraz lekarzy i prowadzi działalność edukacyjną.

German Hypertension Society

Firma Beurer jest oficjalnie stałym członkiem niemieckiego towarzystwa diabetologicznego Deutsche Diabetes-Stiftung.

Aktywnie wspieramy działalność profilaktyczną fundacji. Każde sprzedane urządzenie to jednocześnie datek na prowadzenie kampanii informacyjnej skierowanej do ogółu społeczeństwa, edukowanie diabetyków i specjalistów oraz wspieranie badań.

German Diabetes Foundation

ProBusiness

Firma Beurer jest członkiem inicjatywy ProBusiness zrzeszającej europejskie marki elektrycznych sprzętów gospodarstwa domowego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej  www.probusiness-elektrohausgeraete.de

Probusiness

Firma Beurer jest stałym członkiem niemieckiego stowarzyszenia ds. fibromialgii Deutsche Fibromyalgie Vereinigung e.V.

Fibromialgia, zwana inaczej gośćcem mięśniowo-ścięgnistym, jest zaburzeniem powodującym przewlekły ból obejmujący całe ciało, niepowiązany z żadnym problemem fizjologicznym. Przyczyna i pochodzenie zaburzenia są nieznane, dlatego jedyną możliwością postępowania w jego przypadku jest łagodzenie uporczywego bólu, gdyż samo zaburzenie jest nieuleczalne. Próby zastosowania terapii ciepłem dały bardzo obiecujące wyniki. Dla firmy Beurer, która od blisko 90 lat specjalizuje się w produktach rozgrzewających, wspieranie działalności stowarzyszenia Deutsche Fibromyalgie Vereinigung e. V. w charakterze sponsora od stycznia 2009 roku jest nie tylko zaszczytem, ale także formą realizacji etosu naszej firmy. Oprócz wsparcia finansowego firma Beurer zapewnia również pomoc w postaci opracowywania produktów.

German Fibromyalgia Association

Beurer – jedna z czołowych firm w wiodącym regionie

Region ULM IHK (Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej) jest jednym z 10 najbardziej rozwiniętych pod względem ekonomicznym i najbardziej dynamicznych regionów w Niemczech. Od 2015 roku firma Beurer znajduje się na liście 56 wiodących firm w tym regionie „Top-Unternehmen der Spitzenregion".

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej http://www.topunternehmen.ulm.ihk24.de

IHK Ulm

Współpraca z ekspertem, prof. Kurscheidem

Dzięki wsparciu eksperta chcemy tworzyć urządzenia bezpieczne, niezawodne i wysokiej jakości. Nasza współpraca z prof. Thomasem Kurscheidem polega na tworzeniu materiałów filmowych zawierających porady, a także testowaniu i badaniu produktów.

Więcej informacji na temat tej współpracy można znaleźć tutaj: http://gesundheit.beurer.com

Prof. Dr. Kurscheid

Firma Beurer jest głównym sponsorem Maratonu im. Einsteina w Ulm w Niemczech.

Od 2006 roku firma Beurer jest głównym sponsorem półmaratonu odbywającego się w Ulm w ramach Maratonu im. Einsteina. Tradycją stało się nie tylko firmowanie półmaratonu swoją nazwą, ale także wystawianie w biegu co roku własnego zespołu.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj: http://www.einsteinmarathon.de

Einsteinmarathon

Współpraca partnerska firmy Beurer z Muzzley

Aplikacja Muzzley obsługuje produkty firmy Beurer z serii Connect. Dzięki temu umożliwiamy połączenie urządzeń związanych z monitorowaniem stanu zdrowia i kondycji z innymi produktami smart home dowolnej marki, aby ułatwić życie naszym klientom.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj:

 https://www.muzzley.com

Muzzley

Firma Beurer nawiązała partnerską współpracę z uniwersytetem nauk stosowanych praxisHochschule

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.praxishochschule.de

praxisHochschule

Firma Beurer jest członkiem sieci bwcon

Sieć bwcon, której motto brzmi „Technologia i innowacja w Badenii-Wirtembergii", organizuje jedną z największych i najskuteczniejszych sieci technologicznych w Europie zrzeszającą 5500 ekspertów z ponad 500 firm i ośrodków naukowych, agencji, a także osoby prywatne we Freiburgu i Stuttgarcie. Celem bwcon jest promowanie aplikacji i technologii o dużym znaczeniu strategicznym dla przyciągania inwestorów i poprawy warunków życia w rejonie Badenii-Wirtembergii.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej http://www.bwcon.de/english

bwcon

Firma Beurer jest partnerem Centrum Terapii Integracyjnej (CIT)

Christopher Gordon jest wynalazcą urządzenia Fascia-ReleaZer®, które opracował we współpracy z firmą Beurer. Jest on właścicielem Centrum Terapii Integracyjnej (CIT) w Stuttgarcie i w trakcie swojej 30-letniej kariery opracował Interdyscyplinarną terapię powięziową (IFT). Akademia CIT oferuje zaawansowane szkolenia dla użytkowników systemu Fascia-ReleaZer®, późniejszych instruktorów oraz zaawansowane szkolenie z zakresu metody IFT.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.center-gordon.de

Christopher Gordon