HK 123 XXL Nordic Taupe
XXL-warmtekussen- Superzacht verwarmingskussen
- machinewasbaar op 30 °C
- 3 temperatuurinstellingen
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Aangename warmte, precies waar je die nodig hebt
Beurer warmtedekens, elektrische dekens, warmtekussens en voetenwarmers zorgen voor comfortabele warmte, precies op de plekken waar jij die nodig hebt – op de bank, in bed of tijdens frisse momenten thuis.Omdat je lichaam direct in contact staat met de warmtebron, wordt de warmte gericht afgegeven. Zo verwarm je jezelf in plaats van de hele ruimte. Dat voelt niet alleen prettig, maar is ook een energiezuinige manier om jezelf warm te houden.
Veelzijdig en heerlijk zacht

Weldadige warmte
Het extra grote warmtekussen zorgt voor heerlijke, knusse momenten. Gebruik de aangename warmte precies waar je die nodig hebt – op je rug, buik, benen, nek of schouders, of gewoon als zitkussen. Even inschakelen en ontspannen.

Overal comfortabel te gebruiken
Met het 2,30 meter lange snoer gebruik je het warmtekussen flexibel waar je maar wilt. Dankzij het geïntegreerde veiligheidssysteem gebruik je het kussen met een gerust gevoel, ook als je het een keer vergeet uit te schakelen.

Kies je kleur
Het warmtekussen is verkrijgbaar in verschillende materialen, allemaal van hoge kwaliteit, heerlijk zacht en soepel. Daarnaast is het kussen wasbaar op 30 °C in de wasmachine.
XXL-warmtekussen HK 123 XXL Nordic Taupe
Ademend warmtekussen van zacht fleece in XXL-formaat en 3 warmtestanden
Of het nu thuis is of op het werk – het HK 123 XXL warmtekussen van Beurer zorgt door de snelle opwarming voor fijne warmte en voor een langdurig verhoogd welzijn. Het warmtekussen overtuigt dankzij het XXL-formaat met afmetingen van 60 x 30 cm, voor nog meer warmte over het hele lichaam.
- Superzacht verwarmingskussen
- machinewasbaar op 30 °C
- 3 temperatuurinstellingen
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Veiligheidsuitschakeling na 90 minuten
- Extra groot XXL-formaat: ca. 60 x 30 cm
- Snelle opwarming
- Verlichte temperatuurinstellingen


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Kleur online shop filter [BR] | bruin |
| Connect-product | Nee |
| Besturingstechniek | Nauwkeurige elektronische temperatuurregeling |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125274160 |
| Snel opwarmen | Ja |
| Fleece (Cosy) | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 6,10 cm x 22,30 cm x 30,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,61 kg |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 27416 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal | Polyester velours |
| Materiaal bekleding | Kunstbont, gebreid (100% polyester) |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 407 g |
| Gecertificeerd conform OEKO-TEX | Ja |
| Bediening | Schuifschakelaar |
| Andere productkleur(en) | Wit |
| Bekleding | Nee |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | XXL-warmtekussen |
| Productafmetingen (l x b x h) | 60.00 cm x 30.00 cm |
| Hoofdkleur product | taupe |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Oplaadmogelijkheid voor smartphone | Nee |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Hoes van textiel | Nee |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.