HK 123 XXL Cosy Grey Green Planet
XXL-warmtekussen- 6 temperatuurinstellingen
- Verwarmingskussen van fleecevezel
- machinewasbaar op 30 °C
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Aangename warmte, precies waar je die nodig hebt
Beurer warmtedekens, elektrische dekens, warmtekussens en voetenwarmers zorgen voor comfortabele warmte, precies op de plekken waar jij die nodig hebt – op de bank, in bed of tijdens frisse momenten thuis.Omdat je lichaam direct in contact staat met de warmtebron, wordt de warmte gericht afgegeven. Zo verwarm je jezelf in plaats van de hele ruimte. Dat voelt niet alleen prettig, maar is ook een energiezuinige manier om jezelf warm te houden.
Veelzijdig en heerlijk zacht

Weldadige warmte
Het extra grote warmtekussen zorgt voor heerlijke, knusse momenten. Gebruik de aangename warmte precies waar je die nodig hebt – op je rug, buik, benen, nek of schouders, of gewoon als zitkussen. Even inschakelen en ontspannen.

Overal comfortabel te gebruiken
Met het 2,30 meter lange snoer gebruik je het warmtekussen flexibel waar je maar wilt. Dankzij het geïntegreerde veiligheidssysteem gebruik je het kussen met een gerust gevoel, ook als je het een keer vergeet uit te schakelen.

Kies je kleur
Het warmtekussen is verkrijgbaar in verschillende materialen, allemaal van hoge kwaliteit, heerlijk zacht en soepel. Daarnaast is het kussen wasbaar op 30 °C in de wasmachine.
XXL-warmtekussen HK 123 XXL Cosy Grey Green Planet
Ademend warmtekussen in XXL-formaat uit de Green Planet-serie
Gezellige momenten met de HK 123 Cosy Grey Green Planet: het fluffy zachte kussen biedt uitkomst op koude dagen. Bovendien bestaat hij voor 100% uit gerecycled materiaal; de bijbehorende schakelaar voor 50%. Dat is goed voor jou en het milieu.
- 6 temperatuurinstellingen
- Verwarmingskussen van fleecevezel
- machinewasbaar op 30 °C
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Veiligheidsuitschakeling na 90 minuten
- Extra groot XXL-formaat: ca. 60 x 30 cm
- Snelle opwarming
- Verlichte temperatuurinstellingen
- led-toetsschakelaars


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Kleur online shop filter [BR] | grijs |
| Connect-product | Nee |
| Besturingstechniek | Nauwkeurige elektronische temperatuurregeling |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125200176 |
| Snel opwarmen | Ja |
| Fleece (Cosy) | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 5,90 cm x 22,10 cm x 30,10 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,54 kg |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 20017 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal | Polyester velours |
| Materiaal bekleding | Velours, gebreid (100% polyester) |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 355 g |
| Gecertificeerd conform OEKO-TEX | Ja |
| Bediening | Drukknopschakelaar |
| Andere productkleur(en) | Wit |
| Bekleding | Nee |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | XXL-warmtekussen |
| Productafmetingen (l x b x h) | 60.00 cm x 30.00 cm |
| Hoofdkleur product | donkergrijs |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Oplaadmogelijkheid voor smartphone | Nee |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen | 6 |
| Hoes van textiel | Nee |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.