HD 75 Nordic Taupe
Varmedyne- Luksuriøst yttermateriale – mykt og herlig koselig
- Maskinvask 30 °C
- Sikkerhetsutkobling etter 3 timer
Varmedyne HD 75 Nordic Taupe
Pustende varmeteppe med luksuriøst og lofritt yttermateriale
Varmeteppet HD 75 i pelsoptikk fra Beurer er mykt, deilig og lofritt og sørger for koselige timer på sofaen eller soverommet. Teppet puster og kan vaskes i vaskemaskin.
- Luksuriøst yttermateriale – mykt og herlig koselig
- Maskinvask 30 °C
- Sikkerhetsutkobling etter 3 timer
- Beurer sikkerhetssystem: Temperaturovervåkning og sikkerhetsutkobling
- Pustende, myk og god mot huden
- 6 temperaturtrinn


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Beurer sikkerhetssystem | Ja |
| Vedlikeholdsinstruksjon | Kan vaskes i maskin |
| Connect-produkt | Nei |
| Display | Nei |
| EAN | 4211125421038 |
| Hurtigoppvarming | Nei |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 37,50 cm x 18,80 cm x 33,30 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 2,53 kg |
| Belyste temperaturtrinn | Nei |
| Artikelnummer | 42103 |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Materiale | Polyestervelur |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,99 kg |
| OEKO-TEX-sertifisering | Ja |
| Betjening | Skyvebryter |
| Kabellengde | 2,3 m |
| Type strømforsyning | nettdrevet med strømkabel |
| Produktbetegnelse | Varmedyne |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 180.00 cm x 130.00 cm |
| Avtakbar bryter | Ja |
| Sikkerhetsutkobling | Ja |
| Dampgjennomtrengelig | Ja |
| Antall temperaturtrinn | 6 |
| Variabel automatisk avstengning | Nei |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 42103 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.