HD 80 Cord Dark Grey GP
Varmedyne- Moderne, myk kordfløyel
- Maskinvask 30 °C
- Beurer sikkerhetssystem: Temperaturovervåkning og sikkerhetsutkobling
Varmedyne HD 80 Cord Dark Grey GP
Ditt nye favoritt-teppe i myk kordfløyel
Gjør det koselig med Beurer varmeteppe HD 80 i mørkegrått. Dette elektriske teppet i moderne kordfløyel gir deg ikke bare behagelig varme, men er også et blikkfang i stuen. Takket være bruk av resirkulerte materialer skånes også ressursene. Og du kan som alltid stole på Beurers førsteklasses kvalitet. Varmeteppet innbyr til kos og velvære.
- Moderne, myk kordfløyel
- Maskinvask 30 °C
- Beurer sikkerhetssystem: Temperaturovervåkning og sikkerhetsutkobling
- 6 temperaturtrinn
- Sikkerhetsutkobling etter 3 timer
- Pustende, myk og god mot huden


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Beurer sikkerhetssystem | Ja |
| Vedlikeholdsinstruksjon | Kan vaskes i maskin |
| Connect-produkt | Nei |
| Display | Nei |
| EAN | 4211125400187 |
| Hurtigoppvarming | Nei |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 21,00 cm x 37,60 cm x 35,50 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 2,49 kg |
| Belyste temperaturtrinn | Ja |
| Artikelnummer | 40018 |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Materiale | Polyester Cord |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,88 kg |
| OEKO-TEX-sertifisering | Ja |
| Betjening | Trykkbryter |
| Kabellengde | 2,3 m |
| Type strømforsyning | nettdrevet med strømkabel |
| Produktbetegnelse | Varmedyne |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 180.00 cm x 130.00 cm |
| Avtakbar bryter | Ja |
| Sikkerhetsutkobling | Ja |
| Dampgjennomtrengelig | Ja |
| Antall temperaturtrinn | 6 |
| Variabel automatisk avstengning | Nei |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 40018 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.