Corefit I EMS-riem
Buikspiertrainer- Stimulatie van de rechte en schuine buikspieren als aanvulling op een training of voor spierherstel
- Eenvoudige bediening, direct klaar voor gebruik, flexibele buikomvang (ca. 70 - 140 cm)
- 9 trainingsprogramma's (20 - 30 min.) met instelbare intensiteit
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Buikspiertrainer Corefit I EMS-riem
Jouw sleutel tot een sterkere buik en effectieve vetverbranding!
Flexibele heupriem met klittenband
- Stimulatie van de rechte en schuine buikspieren als aanvulling op een training of voor spierherstel
- Eenvoudige bediening, direct klaar voor gebruik, flexibele buikomvang (ca. 70 - 140 cm)
- 9 trainingsprogramma's (20 - 30 min.) met instelbare intensiteit
- Effectieve buikspiertraining voor een gedefinieerde en sterkere buik en snelle regeneratie na de training
- 4 slijtagevrije contactelektroden (2x frontale & 2x laterale buikspieren)
- Aangepaste ergonomische vorm voor comfortabel dragen
- Verwijderbaar bedieningselement, uit te breiden met 2 zelfklevende elektroden
- Gebruiksvriendelijk
- Instelbaar van 0 tot 40
- Gebruik verboden voor mensen met pacemakers, epileptici, zwangere vrouwen, mensen met hartritmestoornissen
- Sleutelslot
- Universeel te gebruiken voor buikomtrekken van 70 tot max. 140 cm
- LCD-scherm met duidelijke symbolen
- Flexibele toepassing met 2 zelfklevende elektroden voor individuele spierstimulatie - kan worden aangesloten op het bedieningselement (artikelnr.: 647.05)
- Drie jaar garantie voor langdurige trainingsondersteuning
- Afteltimer met resterende tijd


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Handwasbare riem |
| Aantal kanalen | 1 |
| Connect-product | Nee |
| Afteltimer | Ja |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 1,1 cm |
| Displayformaat | 5,9 cm x 1,1 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 5,9 cm |
| EAN | 4211125881054 |
| Aantal elektroden | 4 |
| Aantal EMS-programma's | 9 |
| Functionaliteiten | EMS (spierstimulatie) |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 8,60 cm x 19,60 cm x 30,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,74 kg |
| Instelbare intensiteit | Ja |
| Artikelnummer | 88105 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 371 g |
| Uitgangsstroom | Stroomsterkte max. 140 mA p-p bij 500 ohm |
| Uitgangsspanning | Spanning max. 70 V p-p bij 500 ohm |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Buikspiertrainer |
| Productafmetingen (l x b x h) | Controller EMS:8.80 cm x 9.10 cm x 2.20 cmBuikspiertrainer:112.00 cm x 19.00 cm |
| Frequentie | 5 - 85 Hz |
| Impulsvorm | symmetrische, tweefasige rechthoekvorm |
| Impulsbreedte | 250-400 Microseconde |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Toepassingsgebied | buikspieren,Schuine buikspieren |
| Garantie | 3 jaar |
| Gewicht van besturingseenheid | ca. 350 g (zonder batterijen) |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.