EM 95 EMS homeSTUDIO
Digitale EMS- Goede batterijcapaciteit voor een trainingstijd tot 4 uur en korte oplaadtijden
- Compact en krachtig apparaat voor spierstimulatie
- Met de hoogwaardige siliconen elektroden kun je natte en droge EMS-sessies doen die bij je training passen

High-end EMS training
De EM 95 EMS homeSTUDIO van Beurer maakt gebruik van elektrische spierstimulatie (EMS), een bewezen methode binnen sport en fitness. Met 4 afzonderlijk regelbare kanalen stem je de intensiteit precies af op verschillende spiergroepen. De oplaadbare lithium-ionbatterij zorgt voor maximale flexibiliteit en krachtige prestaties.

Jouw persoonlijke coach
Met de ‘beurer EMS homeSTUDIO’ app train je eenvoudig en effectief. Kies uit 20 workouts in drie niveaus of stel zelf trainingen samen met 50 oefenvideo’s. Dankzij statistieken en feedback houd je je voortgang scherp in de gaten.

Alles voor jouw training
Met 8 zelfklevende gelelektroden en 4 manchetten voor armen en benen heb je alles in huis voor een intensieve training. De set wordt compleet gemaakt met een praktische riemclip en een opbergtas – zodat je altijd goed voorbereid kunt trainen.
Digitale EMS EM 95 EMS homeSTUDIO
High-end EMS-trainer met Virtual Coach, 2 manchetten en 8 elektroden
De koppeling tussen het EMS-apparaat EM 95 en de 'beurer EMS homeSTUDIO'-app geeft je een groot aantal mogelijkheden om je training precies zo te vorm te geven en te plannen dat hij bij jouw doelen past. Met in totaal 40 voorgeprogrammeerde trainingsprogramma's en 4 afzonderlijk regelbare kanalen om verschillende intensiteiten in te stellen, kun je thuis trainen zoals in de sportschool. Tel daar de virtuele coach bij op en dit apparaat wordt jouw ideale trainingsmaatje.
- Goede batterijcapaciteit voor een trainingstijd tot 4 uur en korte oplaadtijden
- Compact en krachtig apparaat voor spierstimulatie
- Met de hoogwaardige siliconen elektroden kun je natte en droge EMS-sessies doen die bij je training passen


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Aantal kanalen | 4 |
| Connect-product | Ja |
| Stroomsterkte | max. 200 mA (bij 500 Ohm) |
| Kleur van de cijfers | meerkleurig |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayhoogte | 5,6 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 7,3 cm x 5,6 cm |
| Displaytechnologie | TFT |
| Breedte display | 7,3 cm |
| EAN | 4211125662011 |
| Aantal elektroden | 8 |
| Elektrodetype | Geïntegreerde hightech siliconen elektroden |
| Aantal EMS-programma's | 40 |
| Frequentieband | 2.400 - 2483 MHz |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 31,00 cm x 7,30 cm x 26,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,25 kg |
| Instelbare intensiteit | Ja |
| Artikelnummer | 66201 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 850 g |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Naam product | Digitale EMS |
| Productafmetingen (l x b x h) | 8.60 cm x 13.60 cm x 3.60 cm |
| Impulsbreedte | 100-350 Microseconde |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Toepassingsgebied | full body work-out |
| Max. zendvermogen | < 10 dBm |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.