FM 39
Voetmassageapparaat- Aangename Shiatsu voetmassage
- Optionele warmtefunctie
- Bevordert de doorbloeding en biedt verlichting voor zware en vermoeide benen
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Voetmassageapparaat FM 39
Doorbloeding stimulerende voetreflexmassage met het Shiatsu massageapparaat
Geef je voeten een pauze met de FM 39 van Beurer – het Shiatsu-voetmassageapparaat met inschakelbare verwarmingsfunctie ontspant belaste voeten door een doorbloedingsbevorderende voetreflexmassage.
- Aangename Shiatsu voetmassage
- Optionele warmtefunctie
- Bevordert de doorbloeding en biedt verlichting voor zware en vermoeide benen
- Eenvoudig te reinigen met een licht bevochtigde doek
- Oppervlak van ademend mesh


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Snoeropwinder | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125645021 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| In hoogte verstelbare poten | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 32,60 cm x 11,70 cm x 26,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,87 kg |
| Warmtefunctie | Ja |
| Aantal intensiteitsniveaus | 1 |
| Artikelnummer | 64502 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal massagekoppen | 6 |
| Massagetype | Shiatsu voetmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,44 kg |
| Rubberen antislipvoetjes | Ja |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Nee |
| Naam product | Voetmassageapparaat |
| Productafmetingen (l x b x h) | 30.00 cm x 23.00 cm x 9.80 cm |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.