-25%
FB 30
Voetenbad met bruiswerking- Ruimtebesparend opbergen door inklapfunctie
- Constante watertemperatuur dankzij watertemperatuurregeling
- Doorbloeding stimulerende voetreflexmassage
Je bespaart -25%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Ontspanning voor vermoeide voeten
Gun je voeten een moment van ontspanning na een lange dag met een aangename voetmassage. Dit voetenbad met bruisfunctie houdt het water op temperatuur en heeft geïntegreerde infraroodlichtpunten. Zo geniet je van extra comfort en ontspanning. Het grote voordeel: het FB 30 is binnen enkele seconden opgevouwen en eenvoudig op te bergen.
Voetenbad met bruiswerking FB 30
Opvouwbaar voetenbad met bruiswerking en pedicure, temperatuurregeling en trillingsmassage
Het ontspannende voetenbad van Beurer met pedicureopzetstukken en aangename infraroodlichtpunten ontspant en revitaliseert vermoeide voeten. Dankzij de inklapfunctie kan de FB 30 na gebruik eenvoudig worden opgevouwen en compact worden opgeborgen.
- Ruimtebesparend opbergen door inklapfunctie
- Constante watertemperatuur dankzij watertemperatuurregeling
- Doorbloeding stimulerende voetreflexmassage
- Voetbed met massagefunctie
- Aangename warmtelamppunten
- Handige snoeropwinder
- Optimaal draagcomfort dankzij praktische handgrepen
- Vaste spatbescherming


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Draagbaar | Ja |
| Kleur online shop filter [BR] | paars |
| Connect-product | Nee |
| Snoeropwinder | Ja |
| Display | Nee |
| Aftapopening | Nee |
| Droge massage | Nee |
| EAN | 4211125638504 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 42,50 cm x 10,70 cm x 43,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,16 kg |
| Warmtefunctie | Ja |
| Thermische isolatie | Nee |
| Aantal intensiteitsniveaus | 1 |
| Artikelnummer | 63850 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal massage-opzetstukken | 1 |
| Massagetype | Voetreflexmassage,Bubbelmassage ,Trillingsmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 1,63 kg |
| Rubberen antislipvoetjes | Ja |
| Bediening | Toetsen |
| Andere productkleur(en) | Wit |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Ja |
| Naam product | Voetenbad met bruiswerking |
| Productafmetingen (l x b x h) | 42.00 cm x 40.00 cm x 20.00 cm |
| Hoofdkleur product | paars |
| Spatbescherming | Ja |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Geschikt tot schoenmaat | 45 |
| Garantie | 3 jaar |
| Water verwarming | Ja |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.