-25%
FB 30
Voetenbad met bruiswerking- Ruimtebesparend opbergen door inklapfunctie
- Constante watertemperatuur dankzij watertemperatuurregeling
- Doorbloeding stimulerende voetreflexmassage
Voetenbad met bruiswerking FB 30
Opvouwbaar voetenbad met bruiswerking en pedicure, temperatuurregeling en trillingsmassage
Het ontspannende voetenbad van Beurer met pedicureopzetstukken en aangename infraroodlichtpunten ontspant en revitaliseert vermoeide voeten. Dankzij de inklapfunctie kan de FB 30 na gebruik eenvoudig worden opgevouwen en compact worden opgeborgen.
- Ruimtebesparend opbergen door inklapfunctie
- Constante watertemperatuur dankzij watertemperatuurregeling
- Doorbloeding stimulerende voetreflexmassage
- Voetbed met massagefunctie
- Aangename warmtelamppunten
- Handige snoeropwinder
- Optimaal draagcomfort dankzij praktische handgrepen
- Vaste spatbescherming


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Draagbaar | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Snoeropwinder | Ja |
| Display | Nee |
| Aftapopening | Nee |
| Droge massage | Nee |
| EAN | 4211125638504 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 42,50 cm x 10,70 cm x 43,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,16 kg |
| Warmtefunctie | Ja |
| Thermische isolatie | Nee |
| Aantal intensiteitsniveaus | 1 |
| Artikelnummer | 63850 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal massage-opzetstukken | 1 |
| Massagetype | Voetreflexmassage,Bubbelmassage ,Trillingsmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,63 kg |
| Rubberen antislipvoetjes | Ja |
| Bediening | Toetsen |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Ja |
| Naam product | Voetenbad met bruiswerking |
| Productafmetingen (l x b x h) | 42.00 cm x 40.00 cm x 20.00 cm |
| Spatbescherming | Ja |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Geschikt tot schoenmaat | 45 |
| Garantie | 3 jaar |
| Water verwarming | Ja |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.