-13%
FB 21
Voetenbad met bruiswerking- Trillings- en bubbelmassage: individueel in te stellen
- Optimaal draagcomfort dankzij praktisch handvat
- Optionele warmtefunctie
Je bespaart -13%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Voetenbad met bruiswerking FB 21
Voetenbad met bruiswerking met handvat, 2-in-1 voetflexmassage en pedicure
Draagbare frisse boost voor vermoeide voeten - het Beurer FB 21 voetenbad met pedicure-opzetstukken en infraroodlichtveld zorgt voor ontspannende verzorging. Het praktische handvat en de afneembare spatbescherming maken flexibel gebruik mogelijk.
- Trillings- en bubbelmassage: individueel in te stellen
- Optimaal draagcomfort dankzij praktisch handvat
- Optionele warmtefunctie
- Doorbloeding stimulerende voetreflexmassage
- Voetbed met massagefunctie
- Handige snoeropwinder
- Verwijderbare rolopzetstukken voor een comfortabele reiniging
- Constante watertemperatuur dankzij watertemperatuurregeling
- Verwijderbaar spatscherm voor optimale reiniging


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Draagbaar | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Snoeropwinder | Ja |
| Display | Nee |
| Aftapopening | Ja |
| Droge massage | Nee |
| EAN | 4211125636067 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 17,80 cm x 38,00 cm x 44,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,07 kg |
| Warmtefunctie | Ja |
| Thermische isolatie | Nee |
| Aantal intensiteitsniveaus | 1 |
| Artikelnummer | 63606 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal massage-opzetstukken | 3 |
| Massagetype | Rolmassage,Bubbelmassage ,Trillingsmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,49 kg |
| Rubberen antislipvoetjes | Ja |
| Bediening | Toetsen |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Ja |
| Naam product | Voetenbad met bruiswerking |
| Productafmetingen (l x b x h) | 36.50 cm x 42.40 cm x 17.00 cm |
| Spatbescherming | Ja |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Geschikt tot schoenmaat | 49 |
| Garantie | 3 jaar |
| Water verwarming | Ja |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.