FB 60
Voetenbad met bruiswerking- Trillings- en bubbelmassage: individueel in te stellen
- Water verwarming in 8 standen: 34 - 48 °C
- Led-touchscreen
Voetenbad met bruiswerking FB 60
Voetenbad met bruiswerking met water verwarming, bubbelmassage, trillingsmassage en 3 temperatuurzones
Gestreste voeten kunnen met het Beurer FB 60 voetenbad met bruiswerking heerlijk ontspannen. Of het nu gaat om een bubbel- of trillingsmassage, door de waterverwarming en het geïntegreerde pedicurestation krijgen vermoeide voeten een welverdiende wellnessbehandeling. Via het touchscreen kunnen de verschillende functies en de timer eenvoudig en intuïtief worden ingesteld.
- Trillings- en bubbelmassage: individueel in te stellen
- Water verwarming in 8 standen: 34 - 48 °C
- Led-touchscreen
- Eenvoudige bediening met led-display en timerfunctie
- Aangename voetreflexmassage met rolopzetstukken
- Doorbloeding stimulerende voetreflexmassage
- Voetbed met massagefunctie
- Handige snoeropwinder
- Vaste spatbescherming
- Bevordert de doorbloeding en biedt verlichting voor zware en vermoeide benen
- Optionele warmtefunctie
- pedicurecentrum met 3 verwisselbare massage-opzetstukken
- 1 vooraf ingesteld en 3 individueel selecteerbare programma's
- Timerfunctie instelbaar tussen 20 en 60 minuten in stappen van 5 minuten
- 3 verwisselbare massageopzetstukken


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 20 Min, |
| Draagbaar | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Snoeropwinder | Ja |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 9,7 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 11,6 cm x 9,7 cm |
| Displaytechnologie | led |
| Breedte display | 11,6 cm |
| Aftapopening | Nee |
| Droge massage | Nee |
| EAN | 4211125632618 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 40,30 cm x 19,00 cm x 46,30 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 4,21 kg |
| Warmtefunctie | Ja |
| Thermische isolatie | Nee |
| Artikelnummer | 63261 |
| Type netstekker | Contourstekker |
| Aantal massage-opzetstukken | 3 |
| Massagetype | Voetreflexmassage,Rolmassage,Bubbelmassage ,Trillingsmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 3,3 kg |
| Rubberen antislipvoetjes | Ja |
| Bediening | Touchscreen |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Ja |
| Naam product | Voetenbad met bruiswerking |
| Productafmetingen (l x b x h) | 45.00 cm x 39.00 cm x 18.40 cm |
| Spatbescherming | Ja |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Ja |
| Instelmogelijkheid van de timerfunctie met automatische uitschakeling | 20-60 minuten |
| Geschikt tot schoenmaat | 51 |
| Garantie | 3 jaar |
| Water verwarming | Ja |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.