IH 60
Inhalator- Effectieve verneveling van het inhalatiemiddel door middel van DC-persluchttechnologie
- Ontspannen gebruik door fluisterstille werking
- Incl. praktisch opbergzakje voor de uitgebreide yearpack
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Inhalator IH 60
Klein inhalatieapparaat met persluchttechnologie en korte inhalatietijd
Klein, licht en stil - de Beurer inhalator IH 60 is ook op reis de ideale metgezel voor de behandeling van de bovenste en onderste luchtwegen en voor verkoudheid, astma en aandoeningen van de luchtwegen.
- Effectieve verneveling van het inhalatiemiddel door middel van DC-persluchttechnologie
- Ontspannen gebruik door fluisterstille werking
- Incl. praktisch opbergzakje voor de uitgebreide yearpack
- Medisch apparaat
- Voor de behandeling van de bovenste en onderste luchtwegen, bij verkoudheid, astma, luchtwegaandoeningen
- Hoge concentratie van respirabele deeltjes maakt gerichte behandeling van de bovenste en onderste luchtwegen mogelijk
- Eenvoudige bediening met één knop
- Hygiënisch gebruik, omdat het apparaat en de yearpack na reiniging opnieuw kunnen worden gebruikt
- De geïntegreerde controle-led informeert over de bedrijfsstatus (blauw: bedrijfsklaar)
- Eenvoudige en hygiënische reiniging door afneembare elementen
- Alle voor inhalatie geschikte en goedgekeurde geneesmiddelen kunnen worden geïnhaleerd. Advies hierover is te krijgen bij de huisarts of apotheek.
- Uitgebreide yearpack inbegrepen
- Kortere inhalatietijd dankzij hoge vernevelingsprestaties


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Gemiddelde deeltjesgrootte | 4,12 µm |
| Desinfecteerbaar | Ja |
| Connect-product | Nee |
| EAN | 4211125602062 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 8,20 cm x 19,00 cm x 16,10 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,73 kg |
| HMV-nummer | 14.24.01.0161 |
| Individuele regeling van de luchtstroom | Nee |
| Individuele stoomregeling | Nee |
| IP-beschermingsklasse | IP22 |
| Artikelnummer | 60206 |
| Controle-led | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Verneveling van | alle geneesmiddelen die geschikt en toegelaten zijn voor inhalatie middels een apparaat |
| Vernevelingsprestaties | ca. 0,25 ml/min |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 553 g |
| Werkdruk | 0,25-0,55 bar |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Naam product | Inhalator |
| Productafmetingen (l x b x h) | 11.00 cm x 6.20 cm x 4.70 cm |
| Veiligheidsuitschakeling | Nee |
| Toepassingsgebied | bovenste en onderste luchtwegen |
| Zelfreinigingsfunctie | Nee |
| Bediening met één knop | Ja |
| Technologie | DC-persluchttechnologie |
| Maximaal volume | 45 dB(A) |
| Garantie | 5 jaar |
| Ruimte voor het opbergen van Yearpack | Opbergzakje |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.