HK 60 Cosy Grey
Warmtekussen voor buik en rug- Verwarmingskussen van fleecevezel
- machinewasbaar op 30 °C
- 3 temperatuurinstellingen
Warmtekussen voor buik en rug HK 60 Cosy Grey
Zacht warmtekussen voor gerichte warmte op de buik en rug
Dankzij de eenvoudige bevestiging met klittenband en de ergonomische vorm is de HK 60 Cosy Grey ideaal voor de buik en onderrug. Drie temperatuurinstellingen bieden ontspannende warmte die kan helpen bij verkrampte spieren. Door de fleecevezel voelt het materiaal bijzonder aangenaam aan en is het huidvriendelijk.
- Verwarmingskussen van fleecevezel
- machinewasbaar op 30 °C
- 3 temperatuurinstellingen
- led-toetsschakelaars
- Ademend, zacht en aangenaam voor de huid
- Eenvoudige bevestiging
- Maximale tailleomvang: 102 cm
- Veiligheidsuitschakeling na 90 minuten
- Eenvoudig te bevestigen en aangenaam draagcomfort door brede elastieken band
- Verlichte temperatuurinstellingen
- Beurer veiligheidssysteem Temperatuurbewaking en veiligheidsuitschakeling
- Snelle opwarming


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Beurer veiligheidssysteem | Ja |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Connect-product | Nee |
| Besturingstechniek | Nauwkeurige elektronische temperatuurregeling |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125200459 |
| Snel opwarmen | Ja |
| Fleece (Cosy) | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,15 cm x 18,75 cm x 28,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,57 kg |
| Verlichte temperatuurinstellingen | Ja |
| Artikelnummer | 20045 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Materiaal | Polyester velours |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Bevestiging | op het lichaam |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 380 g |
| Gecertificeerd conform OEKO-TEX | Ja |
| Bediening | Drukknopschakelaar |
| Bekleding | Nee |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Warmtekussen voor buik en rug |
| Productafmetingen (l x b x h) | 69.00 cm x 28.00 cm |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Oplaadmogelijkheid voor smartphone | Nee |
| Dampdoorlatend | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Hoes van textiel | Nee |
| Variabele automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.