Multifunctioneel warmtekussen HK 49 Cosy
Comfortabel en gemakkelijk te bevestigen
Rustgevende warmte met het HK 49 warmtekussen van Beurer. De vorm van het warmtekussen is op het lichaam afgestemd en zeer geschikt voor gebruik op de buik en rug. Door de brede elastische band met klittenbandsluiting kan het warmtekussen ook eenvoudig en snel worden bevestigd.


Technische Details
| Kleur online shop filter [BR] | grijs |
| Connect-product | Nee |
| Besturingstechniek | Nauwkeurige elektronische temperatuurregeling |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125213145 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,00 cm x 18,70 cm x 28,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,5650 kg |
| Artikelnummer | 21314 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 415 g |
| Gecertificeerd conform OEKO-TEX | Ja |
| Andere productkleur(en) | grijs |
| Lengte voedingskabel | 2,3 m |
| Naam product | Multifunctioneel warmtekussen |
| Productafmetingen (l x b x h) | 69.00 cm x 28.00 cm |
| Hoofdkleur product | donkergrijs |
| Verwijderbare schakelaar | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
Productbeoordelingen
4.5
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
20.04.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: HK 49 Cosy
Geweldig verwarmingskussen – slechte kabel
28.08.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: HK 49 Cosy
"Wat duurt, verdient geen geld"...
30.12.2021 | Geverifieerde aankoop
Product: HK 49 Cosy
Toon alle beoordelingen