FM 28 voetmassagekussen met warmte
Voetmassageapparaat- 2-in-1: vibratiemassageapparaat en voetenwarmer in één
- Keuze uit 3 programma's - vibratie, warmte, vibratie en warmte
- Ziet eruit als een kussen van zachte, moderne ribstof
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Voetmassageapparaat met aangename warmte
Het compacte voetmassageapparaat FM 28 van Beurer combineert twee functies in één: een ontspannende trillingsmassage en aangename warmte. Ideaal om je voeten te laten ontspannen na een lange dag.
Je kiest uit drie programma’s: trillingsmassage, warmte of een combinatie van beide.
Dankzij de stijlvolle kussenlook en de zachte cordstof in modern grijs past dit voetmassageapparaat in vrijwel elk interieur. Geschikt tot schoenmaat 43.
Je kiest uit drie programma’s: trillingsmassage, warmte of een combinatie van beide.
Dankzij de stijlvolle kussenlook en de zachte cordstof in modern grijs past dit voetmassageapparaat in vrijwel elk interieur. Geschikt tot schoenmaat 43.
Ontspannende massage en aangename warmte in één compact apparaat

Twee functies in één
Dit voetmassageapparaat combineert trillingsmassage met aangename warmte in één praktisch apparaat. Ideaal om je voeten te laten ontspannen. Via het geïntegreerde bedieningselement kies je eenvoudig uit drie programma’s: warmte, trillingsmassage of een combinatie van beide.

Compact en modern design
Dankzij de kussenlook en de zachte cordstof in lichtgrijs past dit voetmassageapparaat moeiteloos in je interieur. Het compacte design zorgt ervoor dat je het eenvoudig en ruimtebesparend opbergt.

Flexibel in gebruik
Of je het nu in de woonkamer of tijdens het thuiswerken gebruikt: dankzij de USB-C-aansluiting gebruik je dit massageapparaat eenvoudig waar je wilt, bijvoorbeeld met een powerbank. Na gebruik berg je de kabel netjes op in het ritsvak van het kussen.
Voetmassageapparaat FM 28 voetmassagekussen met warmte
Compact voetmassageapparaat met aangename verwarmingsfunctie
Het compacte voetmassageapparaat FM 28 van Beurer is een 2-in-1 apparaat dat vibratiemassage en rustgevende warmte combineert, perfect voor vermoeide en koude voeten. Naar wens kan één van de drie programma's worden gekozen: trilling, warmte of trilling en warmte. Bovendien past de FM 28 dankzij zijn kussenlook met zacht en modern corduroy in trendy grijs perfect in elk interieur.
- 2-in-1: vibratiemassageapparaat en voetenwarmer in één
- Keuze uit 3 programma's - vibratie, warmte, vibratie en warmte
- Ziet eruit als een kussen van zachte, moderne ribstof
- Bevordert de doorbloeding en biedt verlichting voor zware en vermoeide benen
- Gemakkelijk op te bergen door zacht en flexibel materiaal
- Comfortabel te gebruiken dankzij de USB-C-kabel, bijv. met laptop of powerbank
- Kabel kan na gebruik met ritssluiting in het product worden opgeborgen
- Eenvoudig te gebruiken met het bedieningselement op het product
- Led voor weergave van de functieniveaus
- Eenvoudig in gebruik dankzij het lage gewicht
- Veilig gebruik dankzij de antislip-onderkant
- Geschikt tot schoenmaat 43
- Automatische uitschakelfunctie na ca. 20 minuten


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 20 |
| Kleur online shop filter [BR] | bruin |
| Connect-product | Nee |
| Snoeropwinder | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125105563 |
| Eenvoudig te reinigen | Nee |
| In hoogte verstelbare poten | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 12,70 cm x 34,10 cm x 26,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,70 kg |
| Warmtefunctie | Ja |
| Artikelnummer | 10556 |
| Massagetype | Trillingsmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 440 g |
| Rubberen antislipvoetjes | Ja |
| Type voeding | op netstroom met USB-C-kabel |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Ja |
| Naam product | Voetmassageapparaat |
| Productafmetingen (l x b x h) | 34.00 cm x 27.00 cm x 16.00 cm |
| Hoofdkleur product | taupe |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.