FM 28 voetmassagekussen met warmte
Voetmassageapparaat- 2-in-1: vibratiemassageapparaat en voetenwarmer in één
- Keuze uit 3 programma's - vibratie, warmte, vibratie en warmte
- Ziet eruit als een kussen van zachte, moderne ribstof
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Voetmassageapparaat FM 28 voetmassagekussen met warmte
Compact voetmassageapparaat met aangename verwarmingsfunctie
Het compacte voetmassageapparaat FM 28 van Beurer is een 2-in-1 apparaat dat vibratiemassage en rustgevende warmte combineert, perfect voor vermoeide en koude voeten. Naar wens kan één van de drie programma's worden gekozen: trilling, warmte of trilling en warmte. Bovendien past de FM 28 dankzij zijn kussenlook met zacht en modern corduroy in trendy grijs perfect in elk interieur.
- 2-in-1: vibratiemassageapparaat en voetenwarmer in één
- Keuze uit 3 programma's - vibratie, warmte, vibratie en warmte
- Ziet eruit als een kussen van zachte, moderne ribstof
- Bevordert de doorbloeding en biedt verlichting voor zware en vermoeide benen
- Gemakkelijk op te bergen door zacht en flexibel materiaal
- Comfortabel te gebruiken dankzij de USB-C-kabel, bijv. met laptop of powerbank
- Kabel kan na gebruik met ritssluiting in het product worden opgeborgen
- Eenvoudig te gebruiken met het bedieningselement op het product
- Led voor weergave van de functieniveaus
- Eenvoudig in gebruik dankzij het lage gewicht
- Veilig gebruik dankzij de antislip-onderkant
- Geschikt tot schoenmaat 43
- Automatische uitschakelfunctie na ca. 20 minuten


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 20 |
| Connect-product | Nee |
| Snoeropwinder | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125105563 |
| Eenvoudig te reinigen | Nee |
| In hoogte verstelbare poten | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 12,70 cm x 34,10 cm x 26,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,70 kg |
| Warmtefunctie | Ja |
| Artikelnummer | 10556 |
| Massagetype | Trillingsmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 440 g |
| Rubberen antislipvoetjes | Ja |
| Type voeding | op netstroom met USB-C-kabel |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Ja |
| Naam product | Voetmassageapparaat |
| Productafmetingen (l x b x h) | 34.00 cm x 27.00 cm x 16.00 cm |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.