SC opzetborstels Premium Plaque Eraser 4x GP
Opzetborstels- Compatibel met alle sonische tandenborstels van Beurer en Philips Sonicare tandenborstels, behalve de Philips One en Kids
- Krachtige sonische technologie voor een grondige en milde tandverzorging
- Opzetborstels met indicatorborstelharen
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Ideale ondersteuning voor je dagelijkse mondverzorging

Compatibel
De SC-opzetborstels zijn compatibel met alle SC-elektrische tandenborstels van Beurer en met Philips Sonicare sonische tandenborstels (behalve Philips One en Kids). Zo pas je je poetsroutine eenvoudig aan, ongeacht je tandenborstel.

Duurzaam
De behuizing van de opzetborstels bestaat voor 100% uit gerecyclede materialen en de borstelharen zijn gemaakt van 100% hernieuwbare grondstoffen. Zo zorg je niet alleen goed voor jezelf, maar ook voor het milieu.

Slim ontworpen
Alle SC-opzetborstels hebben indicatorborstels die verkleuren wanneer het tijd is om ze te vervangen. Voor een goede mondverzorging vervang je de opzetborstel ongeveer elke 3 maanden.

Van zachte reiniging tot grondige verzorging
De 4 SC-opzetborstels hebben één ding gemeen: ze verwijderen effectief tandplak en aanslag. Tegelijk verschillen ze in gebruik en werking:
- Classic Clean: W-vormig borstelprofiel voor een zachte maar grondige reiniging – gemiddelde hardheid
- Plaque Eraser: Open ruimtes tussen de borstelbundels zorgen voor een optimale beweging van de borstelharen – gemiddelde hardheid
- Premium Whiten: Verhoogde centrale borstelharen helpen bij het polijsten en witter maken van de tanden – gemiddelde hardheid
- Protection Plus: Zachte borstelharen voor gevoelige tanden en extra bescherming van het tandvlees – zacht
Opzetborstels SC opzetborstels Premium Plaque Eraser 4x GP
Compatibel met de sonische tandenborstels van Beurer en alle Philips Sonicare-tandenborstels, behalve Philips One en Kids
De nabestelset bestaat uit 4 Plaque Eraser-opzetborstels in zwart met een gemiddelde hardheid – voor een zeer grondige tandverzorging.
- Compatibel met alle sonische tandenborstels van Beurer en Philips Sonicare tandenborstels, behalve de Philips One en Kids
- Krachtige sonische technologie voor een grondige en milde tandverzorging
- Opzetborstels met indicatorborstelharen
- Vervang de borstelkop om de 3 maanden voor optimale reinigingsresultaten
- Indicatorborstelharen geven aan wanneer het tijd is om de opzetborstel te vervangen, namelijk wanneer de kleur van de borstelharen verandert


Technische Details
| 30 seconden intervaltimer | Nee |
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal toebehoren | 4 |
| Soorten toebehoren | Premium Plaque Eraser |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Laadlampje | Nee |
| Hardheid | Medium |
| Kleur online shop filter [BR] | zwart |
| Compatibel met | alle Philips Sonicare tandenborstels, behalve de Philips One en Kids,SC 30,SC 50 |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125105228 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 12,60 cm x 2,00 cm x 8,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,03 kg |
| Geïntegreerde poetsdruksensor | Nee |
| Artikelnummer | 10522 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 35 g |
| Naam product | Opzetborstels |
| Productafmetingen (l x b x h) | 8.45 cm x 1.80 cm |
| Hoofdkleur product | zwart |
| Toepassingsgebied | in de mond |
| Technologie | geluid |
| Timer | Nee |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.