SC Classic Clean 4x GP
Opzetborstels- Compatibel met alle sonische tandenborstels van Beurer en Philips Sonicare tandenborstels, behalve de Philips One en Kids
- Krachtige sonische technologie voor een grondige en milde tandverzorging
- Opzetborstels met indicatorborstelharen
Opzetborstels SC Classic Clean 4x GP
Compatibel met de sonische tandenborstels van Beurer en alle Philips Sonicare-tandenborstels, behalve Philips One en Kids
De nabestelset bestaat uit 4 Classic Clean-opzetborstels in zwart met een gemiddelde hardheid – voor een grondige tandverzorging.
- Compatibel met alle sonische tandenborstels van Beurer en Philips Sonicare tandenborstels, behalve de Philips One en Kids
- Krachtige sonische technologie voor een grondige en milde tandverzorging
- Opzetborstels met indicatorborstelharen
- Indicatorborstelharen geven aan wanneer het tijd is om de opzetborstel te vervangen, namelijk wanneer de kleur van de borstelharen verandert
- Vervang de borstelkop om de 3 maanden voor optimale reinigingsresultaten


Technische Details
| 30 seconden intervaltimer | Nee |
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal toebehoren | 4 |
| Soorten toebehoren | Classic Clean |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Laadlampje | Nee |
| Hardheid | Medium |
| Compatibel met | alle Philips Sonicare tandenborstels, behalve de Philips One en Kids,SC 30,SC 50 |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125105211 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 12,60 cm x 2,00 cm x 8,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,03 kg |
| Geïntegreerde poetsdruksensor | Nee |
| Artikelnummer | 10521 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 35 g |
| Naam product | Opzetborstels |
| Productafmetingen (l x b x h) | 8.50 cm x 1.80 cm |
| Toepassingsgebied | in de mond |
| Technologie | geluid |
| Timer | Nee |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.