Beurer HealthManager

Beurer HealthManager

Najważniejszy punkt świata aplikacji Beurer

Zapobieganie, diagnozowanie i monitorowanie w domu – to obecnie powszechne zjawisko i część stylu życia, w którym ludzie biorą odpowiedzialność za swoje zdrowie. Specjalnie opracowany system HealthManager to doskonałe uzupełnienie Twoich produktów do opieki zdrowotnej.

Aplikacja Beurer HealthManager to najnowocześniejszy, innowacyjny i łatwy w użyciu system do monitorowania zdrowia. Umożliwia kontrolowanie swoich danych dotyczących zdrowia i udostępnianie ich innym osobom niezależnie od miejsca i czasu. Możesz liczyć na całkowite bezpieczeństwo, ponieważ aplikacja internetowa Beurer HealthManager Cloud otrzymała certyfikat TÜV w kategorii ochrony danych.

The "beurer HealthManager" app

Przekazywanie danych osobowych

Sposób przekazywania danych osobowych zależy od produktu: może to być bezpośrednie przesyłanie na urządzenie końcowe za pośrednictwem połączenia Bluetooth® lub tradycyjne przekazywanie przez kabel USB. Dane mogą być przechowywane lokalnie lub zsynchronizowane z dowolnym systemem za pośrednictwem aplikacji Cloud dostępnej na komputery PC oraz urządzenia z systemami iOS i Android. Do wszystkich produktów z ikoną „Beurer HealthManager" firma Beurer przygotowała specjalne oprogramowanie, które jest dostępne do bezpłatnego pobrania.

Die Beurer myIPL App

Aplikacja Beurer HealthManager

System do kompleksowego monitorowania zdrowia! Ta darmowa aplikacja umożliwia zarządzanie danymi z wielu produktów. Przejrzysty pulpit nawigacyjny umożliwia błyskawiczny dostęp do wszystkich istotnych informacji.

Zmierzone wartości są podzielone na kategorie i przedstawiane w czytelny i treściwy sposób. System przedstawia wykresy postępu i tabele ze zmierzonymi wartościami, dzięki czemu możesz szybko i dogodnie uzyskać wgląd w potrzebne informacje. Dzięki temu zarządzanie danymi dotyczącymi zdrowia za pośrednictwem urządzenia mobilnego staje się czystą przyjemnością – i jest możliwe zawsze i wszędzie. Dodatkowym atutem systemu HealthManager jest możliwość łatwej synchronizacji danych.

 Aplikacja Beurer HealthManager dostępna jest także w wersji internetowej i jako oprogramowanie komputerowe.

 

Die Beurer myIPL App

Certyfikowane zabezpieczenia

Firma Beurer przykłada najwyższą wagę do środków ochrony i zabezpieczenia danych powierzanych przez klientów. W związku z tym zwróciliśmy się do niezależnego podmiotu zewnętrznego, instytutu TÜV Rheinland, o przeprowadzenie oceny bezpieczeństwa.

Instytut TÜV Rheinland przyznał aplikacji Beurer HealthManager certyfikat zgodności z normą „Ochrona danych i bezpieczeństwo danych".

Po szczegółowej analizie zabezpieczeń specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa danych potwierdzili, że portal internetowy Beurer HealthManager spełnia między innymi wymogi niemieckiej federalnej ustawy o ochronie danych osobowych.

Szczególną uwagę poświęcono poufnym danym zdrowotnym, które są zapisywane przez użytkowników podczas logowania i aktualizowane na bieżąco podczas korzystania z aplikacji „Beurer HealthManager".

Beurer to pierwszy producent wyrobów medycznych, który otrzymał certyfikat w zakresie ochrony i bezpieczeństwa danych.

 

 

Ważne informacje dotyczące usługi Microsoft HealthVault:
Po 20 listopada 2019 r korzystanie z usługi Microsoft HealthVault nie będzie możliwe.