German Brand Award 2017

Nasz sukces został przypieczętowany licznymi nagrodami.

Niemiecka myśl inżynierska w najlepszym wydaniu.

Liczne nagrody przyznawane produktom Beurer odzwierciedlają wysoką jakość i innowacyjne podejście, na które stawia mająca swe korzenie w Ulm firma specjalizująca się w kwestiach związanych ze zdrowiem i samopoczuciem. Możemy się na przykład poszczycić otrzymaniem między innymi uznawanej międzynarodowo nagrody Red Dot, nagrody Plus X, a także nagród przyznawanych przez Stiftung Warentest i ETM Testmagazin.

German Brand Award

W tym roku Beurer już po raz trzeci otrzymuje nagrodę German Brand Award.
Interdyscyplinarne, niezależne jury złożone z przedsiębiorców, naukowców, doradców, usługodawców i agentów przy przyznawaniu nagrody zwraca szczególną uwagę na doskonałe zarządzanie marką i zgodną z zasadami zrównoważonego rozwoju komunikację marki.
Do kryteriów oceny jury należą między innymi następujące czynniki: specyfika marki / postrzeganie marki, wyróżnianie się na tle konkurencji, spójność wizerunku, jakość designu, dostosowanie marki, samodzielność, stopień innowacyjności, estetyka, grafika i znaczenie produktu, przyjazność dla użytkowników, funkcjonalność i obsługa, wartość użytkowa, ekologiczność, akceptowalność społeczna, bezbarierowość, treść symboliczna i emocjonalna, trwałość, istotność dla grupy docelowej oraz sukces ekonomiczny.

German Brand Award

Plus X Award

W 2018 roku sprzedawcy detaliczni wyrobów specjalistycznych po raz trzeci z rzędu wybrali firmę Beurer najlepszą „Marką detaliczną wyrobów specjalistycznych 2018" w dziedzinie „Zdrowie i opieka". Tę uznaną nagrodę specjalistyczną przyznaje się firmom, które działają w sposób szczególnie odpowiedzialny i ściśle współpracują ze sprzedawcami detalicznymi wyrobów specjalistycznych.

Ponadto firma Beurer zaimponowała złożonemu z ekspertów jury konkursu Plus X Award charakterystyką swoich produktów: wysokim poziomem funkcjonalności, łatwością obsługi, wysoką jakością, wzornictwem i stopniem innowacyjności – w ten sposób opisywano wiele produktów Beurer.

 

Plus X Award

Red Dot Award

Wysiłek, jaki firma Beurer wkłada w opracowanie wzornictwa swoich produktów, znajduje swoje odzwierciedlenie w licznych nagrodach otrzymanych w ramach międzynarodowego konkursu Red Dot Award. Po raz kolejny w 2015 i 2016 roku produkty z kategorii Ciśnieniomierze, Glukometry i Uroda otrzymały tę nagrodę za wzornictwo.

red dot award

Deutsche Hochdruckliga

Niektórym ciśnieniomierzom firmy Beurer przyznano oznaczenie niemieckiego towarzystwa ds. nadciśnienia Deutsche Hochdruckliga. Jest to dla nas powód do dumy, ponieważ odznaczenie to przyznano jedynie kilku urządzeniom pomiarowym z całego świata.

Deutsche Hochdruckliga

Health-i initiative

Magazyn Handelsblatt i kasa chorych Techniker Krankenkasse wspierają najlepsze pomysły i talenty w dziedzinie zdrowia i monitorowania stanu zdrowia w ramach inicjatywy Health-i. Firma Beurer została wyróżniona w kategorii „Biznes" za bezdotykowy czujnik snu SE 80 SleepExpert.

 

Health-i Award
Haus & Garten
ETM Testmagazin
Technik zu Hause
Runners World
Mac Life