KS 54
Köksvåg- Stor skål i borstat rostfritt stål
- Inställbar kökstimer
- Inbyggd rumstermometer
Köksvåg KS 54
Köksvåg med stor skål i borstat rostfritt stål
Köksvågen med stor skål i borstat rostfritt stål är din följeslagare i köket. Den integrerade rumstermometern är ytterligare en höjdpunkt på vågen.
- Stor skål i borstat rostfritt stål
- Inställbar kökstimer
- Inbyggd rumstermometer
- Skålen tål maskindisk
- Med praktisk tarafunktion
- Platsbesparande: Vågen kan förvaras i skålen
- Köksvåg i borstat rostfritt stål


Technical specifications
| Tillbehör till produkten kan beställas | Nej |
| Inställbara enheter | g,oz |
| Anti-Fingerprint | Nej |
| Automatisk avstängning | Ja |
| Skålens volym | 1,5 liter |
| Skålen tål maskindisk | Ja |
| Kalibreringsfunktion | Nej |
| Connect-produkt | Nej |
| Sifferhöjd | 10 mm |
| Färg på siffrorna | svart |
| Display | Ja |
| Färg på displayens bakgrund när den är påslagen | vit |
| Displayhöjd | 2,2 cm |
| Displaybelysning | Ja |
| Displayens storlek | 4,6 cm x 2,2 cm |
| Displayteknik | LCD |
| Displaybredd | 4,6 cm |
| EAN | 4211125708405 |
| Lätt att rengöra | Nej |
| Förpackningens storlek (L x B x H) | 11,00 cm x 21,01 cm x 21,00 cm |
| Vikt (inkl. förpackning) | 0,78 kg |
| Hold-funktion | Nej |
| Artikelnummer | 70840 |
| Medicinteknisk produkt Europa | Nej |
| Minnesfunktion | Nej |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 570 g |
| Näringsvärdesanalys | Nej |
| Överbelastningsindikator | Ja |
| Typ av strömförsörjning | batteridriven |
| Exakt vägning | Nej |
| Produktbeteckning | Köksvåg |
| Produktmått (L × B × H) | 5.80 cm x 19.00 cm |
| Påminnelsefunktion | Nej |
| Pekskärm | Nej |
| Smart vätskeregistrering | Nej |
| Platsbesparande design | Ja |
| Tareringsfunktion | Ja |
| Temperaturindikator | Ja |
| Tidsvisning | Nej |
| Timer | Ja |
| Garanti | 5 år |
| Vågytans diameter | 9,3 cm |
| Material vågyta | Rostfritt stål |
| Maximal kapacitet | 5 kg |
| Viktindelning | 1 g |
| Article number | 70840 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.