KS 34 XL Black
Köksvåg- Magic-LED: Displayen visas endast vid mätning
- Hold-funktion: långvarig visning av vikt efter vägning av stora föremål
- Touchknappar
Köksvåg KS 34 XL Black
Elegant köksvåg med glasyta och Magic-display – upp till 15 kg
Köksvågen KS 34 från Beurer imponerar med snygg design och en Magic-LED-display som bara visas vid mätning. Den extra höga bärförmågan gör vågen till ett mycket praktiskt hjälpmedel i ditt kök.
- Magic-LED: Displayen visas endast vid mätning
- Hold-funktion: långvarig visning av vikt efter vägning av stora föremål
- Touchknappar
- Vit, tydlig Magic-display
- Med praktisk tarafunktion


Technical specifications
| Tillbehör till produkten kan beställas | Nej |
| Inställbara enheter | g,kg,lb:oz,oz |
| Anti-Fingerprint | Nej |
| Automatisk avstängning | Ja |
| Skålen tål maskindisk | Nej |
| Kalibreringsfunktion | Nej |
| Connect-produkt | Nej |
| Sifferhöjd | 25 mm |
| Färg på siffrorna | vit |
| Display | Ja |
| Displayhöjd | 2,5 cm |
| Displaybelysning | Nej |
| Displayens storlek | 9,5 cm x 2,5 cm |
| Displayteknik | Magic-LED |
| Displaybredd | 9,5 cm |
| EAN | 4211125703110 |
| Lätt att rengöra | Nej |
| Förpackningens storlek (L x B x H) | 23,20 cm x 4,30 cm x 30,00 cm |
| Vikt (inkl. förpackning) | 1,00 kg |
| Hold-funktion | Ja |
| Artikelnummer | 70311 |
| Medicinteknisk produkt Europa | Nej |
| Minnesfunktion | Nej |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 779 g |
| Näringsvärdesanalys | Nej |
| Överbelastningsindikator | Ja |
| Typ av strömförsörjning | batteridriven |
| Exakt vägning | Nej |
| Produktbeteckning | Köksvåg |
| Produktmått (L × B × H) | 20.00 cm x 26.30 cm x 2.00 cm |
| Påminnelsefunktion | Nej |
| Pekskärm | Ja |
| Smart vätskeregistrering | Nej |
| Platsbesparande design | Nej |
| Tareringsfunktion | Ja |
| Temperaturindikator | Nej |
| Tidsvisning | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Vågytans längd | 26,3 cm |
| Material vågyta | Glas |
| Vågytans storlek | 26,3 cm x 20,0 cm |
| Maximal kapacitet | 15 kg |
| Viktindelning | 1 g |
| Article number | 70311 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.