FB 20
Fotbubbelbad- Vibrations- och bubbelmassage: individuellt valbart
- Fotreflexzonmassage som främjar blodcirkulationen
- Tillkopplingsbar värmefunktion
Fotbubbelbad FB 20
Fotbubbelbad med 2-i-1-massage av fotflexzoner och pedikyr
Beurers fotbad med pedikyrfunktion och välgörande massage med infrarött ljus förenar avslappning och vård för dina fötter. Tack vare det avtagbara stänkskyddet kan FB 20 användas i alla rum.
- Vibrations- och bubbelmassage: individuellt valbart
- Fotreflexzonmassage som främjar blodcirkulationen
- Tillkopplingsbar värmefunktion
- Fotstöd med massagefunktion
- Behaglig fotreflexzonmassage med rulltillbehör
- Tre förinställda massageprogram
- Torrmassage: produkten kan även användas utan vatten
- Avtagbara rulltillbehör för bekväm rengöring
- Bekväm kabelupprullning
- Främjar blodcirkulationen och lindrar tunga och trötta ben
- Konstant vattentemperatur genom reglering av vattentemperaturen
- Avtagbart stänkskydd för optimal rengöring
- Tre utbytbara massagetillbehör


Technical specifications
| Tillbehör till produkten kan beställas | Nej |
| Bäranordning | Nej |
| Färg webbutiksfilter [BR] | rosa |
| Connect-produkt | Nej |
| Kabelvinda | Ja |
| Display | Nej |
| Utloppsöppning | Nej |
| Torrmassage | Ja |
| EAN | 4211125636050 |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Förpackningens storlek (L x B x H) | 18,50 cm x 37,30 cm x 41,00 cm |
| Vikt (inkl. förpackning) | 2,4530 kg |
| Värmefunktion | Ja |
| Värmeisolering | Nej |
| Artikelnummer | 63605 |
| Nätkontakttyp | Stickkontakt EU |
| Antal massagetillbehör | 3 |
| Typ av massage | Fotreflexzonmassage,Rullmassage,Bubbelmassage ,Vibrationsmassage |
| Medicinteknisk produkt Europa | Nej |
| Vikt (exkl. förpackning) | 1,92 kg |
| Glidsäkra gummifötter | Ja |
| Användning | Vridreglage |
| Ytterligare produktfärg(er) | vit |
| Typ av strömförsörjning | nätdriven med nätkabel |
| Förinställda massageprogram | Ja |
| Produktbeteckning | Fotbubbelbad |
| Produktmått (L × B × H) | 35.00 cm x 38.00 cm x 18.00 cm |
| Produktens huvudfärg | rosa |
| Stänkskydd | Ja |
| Timer med automatisk avstängning | Nej |
| Kan användas upp till skostorlek | 48 |
| Garanti | 3 år |
| Vattenuppvärmning | Ja |
| Article number | 63605 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.