HT 22
Hårtrimmer för kluvna hårtoppar- Tar snabbt och effektivt bort kluvna hårtoppar – utan längdförlust
- 3 timmars laddningstid
Hårtrimmer för kluvna hårtoppar HT 22
Hårtrimmer för kluvna toppar med praktisk håruppsamlare
För välvårdade hårlängder: Med Beurers hårtrimmer för kluvna toppar HT 22 befriar du håret från kluvna toppar hårstrå för hårstrå. Den praktiska håruppsamleren kan enkelt tömmas efteråt. För friskt hår helt utan kluvna toppar, som frisörklippt.
- Tar snabbt och effektivt bort kluvna hårtoppar – utan längdförlust
- 3 timmars laddningstid


Technical specifications
| Tillbehör till produkten kan beställas | Nej |
| Automatisk rotation av borsthuvudet | Nej |
| Kabel med vridled | Nej |
| Laddningstid | 3 Timme |
| Connect-produkt | Nej |
| Display | Nej |
| Displaybelysning | Nej |
| Displayteknik | LED |
| EAN | 4211125581329 |
| Förpackningens storlek (L x B x H) | 30,20 cm x 13,50 cm x 5,50 cm |
| Vikt (inkl. förpackning) | 0,52 kg |
| Upphängningsögla | Nej |
| Joniseringsfunktion | Nej |
| Artikelnummer | 58132 |
| Knapplås | Nej |
| Lysdiod | Ja |
| Kalluftsläge med spärr | Nej |
| Manuell spänningsomkopplare | Nej |
| Medicinteknisk produkt Europa | Nej |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 296 g |
| Drifttid | 2 Timme |
| Driftlägesindikator | Nej |
| Överhettningsskydd | Nej |
| Typ av strömförsörjning | batteridriven |
| Produktbeteckning | Hårtrimmer för kluvna hårtoppar |
| Produktmått (L × B × H) | 25.60 cm x 4.10 cm x 4.40 cm |
| Säkerhetsavstängning | Nej |
| Soft Touch-yta | Nej |
| Transportlås | Ja |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 58132 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.