HK 78 Heaty
Värmedyna- SLADDLÖS OCH FLEXIBEL: Avslappnande värme utan krångliga sladdar – oavsett om du är hemma, på kontoret eller på resa
- Kraftfullt, återuppladdningsbart litiumjonbatteri
- Tre temperaturnivåer
Värmedyna HK 78 Heaty
Batteridriven värmedyna med tre temperaturnivåer
Värmedynan HK 78 Heaty från Beurer ger behaglig värme – perfekt för användning hemma, på kontoret eller på resan. Tack vare det kraftfulla litiumjonbatteriet kan den användas trådlöst i upp till 4 timmar. Med tre valbara temperaturnivåer kan värmeintensiteten anpassas individuellt. Värmedynan har ett kompakt format och en stilren design i modernt manchestertyg.
- SLADDLÖS OCH FLEXIBEL: Avslappnande värme utan krångliga sladdar – oavsett om du är hemma, på kontoret eller på resa
- Kraftfullt, återuppladdningsbart litiumjonbatteri
- Tre temperaturnivåer
- Kompakt värmedyna med modernt manchestertyg
- Upp till 4 timmars behaglig värme
- Enkel användning med kontrollpanel på produkten
- Säkerhetsavstängning efter 90 minuter
- Temperaturkontroll med säkerhetsavstängning
- Snabb uppvärmning
- Kuddfodral: Maskintvätt 30 °C
- Innerkudde ingår – ej tvättbar


Technical specifications
| Tillbehör till produkten kan beställas | Nej |
| Beurer säkerhetssystem | Nej |
| Skötselråd | Tål maskintvätt |
| Laddningstid | 3 Timme |
| Connect-produkt | Nej |
| Styrteknik | Exakt elektronisk temperaturreglering |
| Display | Nej |
| EAN | 4211125200831 |
| Snabbuppvärmning | Ja |
| Fleece (Cosy) | Nej |
| Förpackningens storlek (L x B x H) | 15,30 cm x 38,50 cm x 38,50 cm |
| Vikt (inkl. förpackning) | 1,33 kg |
| Belysta temperaturnivåer | Ja |
| Artikelnummer | 20083 |
| Nätkontakttyp | Stickkontakt EU |
| Material | Polyestermanchester |
| Medicinteknisk produkt Europa | Nej |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 870 g |
| OEKO-TEX-certifiering | Ja |
| Drifttid | 4 Timme |
| Användning | Manöverelement på produkten |
| Stoppning | Ja |
| Typ av strömförsörjning | batteridriven |
| Produktbeteckning | Värmedyna |
| Produktmått (L × B × H) | 45.00 cm x 45.00 cm |
| Avtagbart reglage | Nej |
| Säkerhetsavstängning | Ja |
| Laddningsmöjlighet för mobiltelefon | Nej |
| Ånggenomsläpplig | Ja |
| Antal temperaturnivåer | 3 |
| Textilöverdrag | Ja |
| Variabel automatisk avstängning | Nej |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 20083 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.