MP 100/200 Manikyr-/pedikyrset
Manikyr-/pedikyrsetManikyr-/pedikyrset MP 100/200 Manikyr-/pedikyrset
Tio proffstillbehör och skyddskåpa för manikyr- och pedikyrapparaterna MP 100/MP 200
Tillbehör för användning med Beurers manikyr-/pedikyrset MP 100 och MP 200.


Technical specifications
| EAN | 4056461101639 |
| Förpackningens storlek (L x B x H) | 11,70 cm x 3,10 cm x 7,80 cm |
| Vikt (inkl. förpackning) | 0,05 kg |
| Artikelnummer | 110163 |
| Medicinteknisk produkt Europa | Nej |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 40 g |
| Produktbeteckning | Manikyr-/pedikyrset |
| Får användas med | MP 200 UK-Plug, MP 200, (H) MP 210 LUX, MP 100 |
| Garanti | 3 år |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.