KS 19
Köksvåg- Tydlig LCD-skärm
- Glasyta som är lätt att rengöra
- Touchknappar
Köksvåg KS 19
Praktisk köksvåg med vacker vintagedesign
KS 19 Vintage från Beurer har en elegant glasyta och en speciell vintagedesign. Eftersom den är extra platt med sina 16 mm tar den inte mycket plats och är enkel att förvara. Med den praktiska tareringsfunktionen och sensorknapparna är vågen ditt perfekta komplement vid matlagning och bakning.
- Tydlig LCD-skärm
- Glasyta som är lätt att rengöra
- Touchknappar
- Med praktisk tarafunktion
- Supertunn: endast 16 mm


Technical specifications
| Tillbehör till produkten kan beställas | Nej |
| Inställbara enheter | fl oz.,g,lb:oz,ml,oz |
| Anti-Fingerprint | Nej |
| Automatisk avstängning | Ja |
| Skålen tål maskindisk | Nej |
| Kalibreringsfunktion | Nej |
| Connect-produkt | Nej |
| Sifferhöjd | 20 mm |
| Färg på siffrorna | svart |
| Display | Ja |
| Displayhöjd | 2,4 cm |
| Displaybelysning | Nej |
| Displayens storlek | 4,6 cm x 2,4 cm |
| Displayteknik | LCD |
| Displaybredd | 4,6 cm |
| EAN | 4211125106829 |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Förpackningens storlek (L x B x H) | 23,60 cm x 3,90 cm x 18,30 cm |
| Vikt (inkl. förpackning) | 0,52 kg |
| Hold-funktion | Nej |
| Artikelnummer | 10682 |
| Medicinteknisk produkt Europa | Nej |
| Minnesfunktion | Nej |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 348 g |
| Näringsvärdesanalys | Nej |
| Överbelastningsindikator | Ja |
| Typ av strömförsörjning | batteridriven |
| Exakt vägning | Nej |
| Produktbeteckning | Köksvåg |
| Produktmått (L × B × H) | 14.50 cm x 20.00 cm x 1.65 cm |
| Påminnelsefunktion | Nej |
| Pekskärm | Ja |
| Smart vätskeregistrering | Nej |
| Platsbesparande design | Nej |
| Tareringsfunktion | Ja |
| Temperaturindikator | Nej |
| Tidsvisning | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Vågytans längd | 20,0 cm |
| Material vågyta | Glas |
| Vågytans storlek | 20,0 cm x 14,5 cm |
| Maximal kapacitet | 5 kg |
| Viktindelning | 1 g |
| Article number | 10682 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.