BC 51
Blodtrykksmåler for håndledd- Posisjonsindikator: Støtter riktig innretting av apparatet i hjertehøyde
- Ekstra flat design: den ideelle følgesvennen, også når du er på farten
- Helautomatisk blodtrykks- og pulsmåling på håndleddet
Blodtrykksmåler for håndledd BC 51
Blodtrykksmåler for håndledd med posisjonsindikator og flatt XL-display
Beurer BC 51 blodtrykksmåler kombinerer moderne design og innovativ teknikk i ett apparat. Arytmiregistreringen gjenkjenner unormal hjerterytme raskt, og den integrerte risikoindikatoren vurderer resultatene dine direkte ved hjelp av en fargeskala.
- Posisjonsindikator: Støtter riktig innretting av apparatet i hjertehøyde
- Ekstra flat design: den ideelle følgesvennen, også når du er på farten
- Helautomatisk blodtrykks- og pulsmåling på håndleddet
- Skann og lagre: Dokumenter blodtrykksverdiene digitalt i appen "beurer HealthManager Pro"
- Gjenkjenner unormal hjerterytme: advarer ved eventuelle hjerterytmeforstyrrelser
- Risikoindikator: med fargeskala for kategori av måleverdier
- Beregner gjennomsnittsverdien for alle lagrede måleverdier og morgen- og kveldsblodtrykk for de siste 7 dagene
- 2 brukere med 120 måleverdier hver
- Tydelig, lettlest display
- Til håndleddsomkretser på 12,5 – 21,0 cm
- Inkl. oppbevaringsetui
- Inkl. blodtrykkspass for dokumentasjon av de målte verdiene
- Oppumpingsteknologi: Måling under oppumping med økt komfort og raskere måletid


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Gjenkjenner unormal hjerterytme | Ja |
| Utkoblingsautomatikk | Ja |
| Kan beregne gjennomsnittsverdi | Ja |
| Type beregning av gjennomsnittsverdi | Gjennomsnittlig morgen- og kveldsblodtrykk de siste 7 dagene,Samlet gjennomsnitt av alle lagrede måleverdier |
| Connect-produkt | Nei |
| Visning av dato og klokkeslett | Ja |
| Farge på tallene | svart |
| Display | Ja |
| Displayhøyde | 5,4 cm |
| Opplyst display | Nei |
| Displaystørrelse | 5,6 cm x 5,4 cm |
| Displayteknologi | LCD |
| Displaybredde | 5,6 cm |
| EAN | 4211125650605 |
| Helautomatisk blodtrykksmåling | Ja |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 10,10 cm x 6,70 cm x 12,50 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,31 kg |
| Opplyst betjeningsknapp | Nei |
| Artikelnummer | 65060 |
| Batteriskifteindikator | Ja |
| Antall målinger med ett batteri (ca.) | 300 |
| Måleteknologi | Oppumpingsteknologi |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Antall minneplasser per bruker | 120 |
| Bevegelsesregistrering | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 217 g |
| Posisjonsindikator | Ja |
| Type strømforsyning | batteridrevet |
| Produktbetegnelse | Blodtrykksmåler for håndledd |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 9.50 cm x 6.85 cm x 5.20 cm |
| Hvileindikator | Nei |
| Risikoindikator | Ja |
| Berøringsfri betjening av sensorer | Nei |
| Enknappsbetjening | Nei |
| Antall brukere | 2 |
| Talegjengivelse av måleverdiene | Nei |
| Garanti | 5 år |
| Article number | 65060 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.