BC 54
Blodtrykksmåler for håndledd- Oppumpingsteknologi: Måling under oppumping med økt komfort og raskere måletid
- Risikoindikator: med fargeskala for kategori av måleverdier
- Beregner gjennomsnittsverdien for alle lagrede måleverdier og morgen- og kveldsblodtrykk for de siste 7 dagene
Blodtrykksmåler for håndledd BC 54
Blodtrykksmåler for håndledd med app og Inflation Technology
Hvis du er ute etter pålitelighet og komfort ved regelmessig blodtrykks- og pulsmåling på håndleddet, er BC 54 fra Beurer med håndleddsmansjett det optimale apparatet for deg. Måleapparatet overbeviser med en rask og komfortabel måling allerede under oppumpingen, og overfører måledataene lekende lett via Bluetooth® til appen "beurer HealthManager Pro". På den måten kan du enkelt følge med på verdiene dine eller vise dem til en lege.
- Oppumpingsteknologi: Måling under oppumping med økt komfort og raskere måletid
- Risikoindikator: med fargeskala for kategori av måleverdier
- Beregner gjennomsnittsverdien for alle lagrede måleverdier og morgen- og kveldsblodtrykk for de siste 7 dagene
- Helautomatisk blodtrykks- og pulsmåling på håndleddet
- 2 brukere med 60 måleverdier hver
- Oversiktlig, lettlest svart display
- Følg utviklingen av blodtrykksverdiene til enhver tid med appen "beurer HealthManager Pro"
- Gjenkjenner unormal hjerterytme: advarer ved eventuelle hjerterytmeforstyrrelser
- Til håndledd med omkrets på 13,5 – 21,5 cm
- Inkl. oppbevaringsetui
- Inkl. blodtrykkspass for dokumentasjon av de målte verdiene
- Medisinsk utstyr


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Gjenkjenner unormal hjerterytme | Ja |
| Utkoblingsautomatikk | Ja |
| Kan beregne gjennomsnittsverdi | Ja |
| Type beregning av gjennomsnittsverdi | Gjennomsnittlig morgen- og kveldsblodtrykk de siste 7 dagene,Samlet gjennomsnitt av alle lagrede måleverdier |
| Connect-produkt | Ja |
| Visning av dato og klokkeslett | Ja |
| Farge på tallene | hvitt |
| Display | Ja |
| Farge på displaybakgrunnen når displayet er slått på | svart |
| Displayhøyde | 4,5 cm |
| Opplyst display | Ja |
| Displaystørrelse | 4,3 cm x 4,5 cm |
| Displayteknologi | LCD |
| Displaybredde | 4,3 cm |
| EAN | 4211125650544 |
| Helautomatisk blodtrykksmåling | Ja |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 12,40 cm x 9,60 cm x 10,90 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,38 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.3072 |
| Opplyst betjeningsknapp | Ja |
| Artikelnummer | 65054 |
| Batteriskifteindikator | Ja |
| Antall målinger med ett batteri (ca.) | 360 |
| Måleteknologi | Oppumpingsteknologi |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Antall minneplasser per bruker | 60 |
| Bevegelsesregistrering | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 217 g |
| Posisjonsindikator | Nei |
| Type strømforsyning | batteridrevet |
| Produktbetegnelse | Blodtrykksmåler for håndledd |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 8.00 cm x 6.90 cm x 7.60 cm |
| Hvileindikator | Nei |
| Risikoindikator | Ja |
| Berøringsfri betjening av sensorer | Nei |
| Enknappsbetjening | Nei |
| Type overføring | Bluetooth |
| Antall brukere | 2 |
| Talegjengivelse av måleverdiene | Nei |
| Garanti | 5 år |
| Article number | 65054 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.