BC 21
Talende blodtrykkmåler for håndledd- En stemme leser opp målte verdier på følgende språk: DE, EN, FR, IT, TR
- Risikoindikator: med fargeskala for kategori av måleverdier
- Gjenkjenner unormal hjerterytme: advarer ved eventuelle hjerterytmeforstyrrelser
Talende blodtrykkmåler for håndledd BC 21
Blodtrykksmåler for håndledd med tale
BC 21 fra Beurer måler blodtrykket og pulsen presist, komfortabelt og helautomatisk på håndleddet. Sikkerheten ved måling og tolkning av måleverdiene garanteres av at systemet gjenkjenner unormal hjerterytme og klassifisering av måleverdiene med en fargeskala. Den spesielle funksjonen til denne blodtrykksmåleren er talefunksjonen. På den måten kan også eldre personer eller personer med nedsatt syn enkelt måle blodtrykket og pulsen selv.
- En stemme leser opp målte verdier på følgende språk: DE, EN, FR, IT, TR
- Risikoindikator: med fargeskala for kategori av måleverdier
- Gjenkjenner unormal hjerterytme: advarer ved eventuelle hjerterytmeforstyrrelser
- Skann og lagre: Dokumenter blodtrykksverdiene digitalt i appen "beurer HealthManager Pro"
- Individuelt justerbar talemelding, kan deaktiveres
- Helautomatisk blodtrykks- og pulsmåling på håndleddet
- Automatisk forhåndsvalg av trykk og lufttømming
- Beregner gjennomsnittsverdien for alle lagrede måleverdier og morgen- og kveldsblodtrykk for de siste 7 dagene
- 2 brukere med 60 måleverdier hver
- Til håndledd med omkrets på 14,0 – 19,5 cm
- Tydelig, lettlest display
- Inkl. blodtrykkspass for dokumentasjon av de målte verdiene
- Inkl. oppbevaringsetui
- Medisinsk utstyr


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Gjenkjenner unormal hjerterytme | Ja |
| Utkoblingsautomatikk | Ja |
| Kan beregne gjennomsnittsverdi | Ja |
| Type beregning av gjennomsnittsverdi | Gjennomsnittlig morgen- og kveldsblodtrykk de siste 7 dagene,Samlet gjennomsnitt av alle lagrede måleverdier |
| Connect-produkt | Nei |
| Visning av dato og klokkeslett | Ja |
| Farge på tallene | svart |
| Display | Ja |
| Displayhøyde | 4,5 cm |
| Opplyst display | Nei |
| Displaystørrelse | 3,8 cm x 4,5 cm |
| Displayteknologi | LCD |
| Displaybredde | 3,8 cm |
| EAN | 4211125650469 |
| Helautomatisk blodtrykksmåling | Ja |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 9,90 cm x 10,70 cm x 10,40 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,31 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.3069 |
| Opplyst betjeningsknapp | Nei |
| Artikelnummer | 65046 |
| Batteriskifteindikator | Ja |
| Antall målinger med ett batteri (ca.) | 200 |
| Måleteknologi | Utpumpingsteknologi |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Antall minneplasser per bruker | 60 |
| Bevegelsesregistrering | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 187 g |
| Posisjonsindikator | Nei |
| Type strømforsyning | batteridrevet |
| Produktbetegnelse | Talende blodtrykkmåler for håndledd |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 8.70 cm x 6.70 cm x 7.00 cm |
| Hvileindikator | Nei |
| Risikoindikator | Ja |
| Berøringsfri betjening av sensorer | Nei |
| Enknappsbetjening | Nei |
| Antall brukere | 2 |
| Talegjengivelse av måleverdiene | Ja |
| Garanti | 5 år |
| Article number | 65046 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.