BC 28
Blodtrykksmåler for håndledd- Risikoindikator: med fargeskala for kategori av måleverdier
- Gjenkjenner unormal hjerterytme: advarer ved eventuelle hjerterytmeforstyrrelser
- Beregner gjennomsnittsverdien for alle lagrede måleverdier og morgen- og kveldsblodtrykk for de siste 7 dagene
Blodtrykksmåler for håndledd BC 28
Enkel og brukervennlig
Ukomplisert og enkel å bruke – spesielt når du er på farten er den hendige blodtrykksmåleren for håndledd, BC 28, fra Beurer en pålitelig følgesvenn som gjør det mulig å kontrollere blodtrykket regelmessig.
- Risikoindikator: med fargeskala for kategori av måleverdier
- Gjenkjenner unormal hjerterytme: advarer ved eventuelle hjerterytmeforstyrrelser
- Beregner gjennomsnittsverdien for alle lagrede måleverdier og morgen- og kveldsblodtrykk for de siste 7 dagene
- Skann og lagre: Dokumenter blodtrykksverdiene digitalt i appen "beurer HealthManager Pro"
- Helautomatisk blodtrykks- og pulsmåling på håndleddet
- Automatisk forhåndsvalg av trykk og lufttømming
- Til håndledd med omkrets på 14,0 – 19,5 cm
- 2 brukere med 60 måleverdier hver
- Inkl. blodtrykkspass for dokumentasjon av de målte verdiene
- Inkl. oppbevaringsetui
- Medisinsk utstyr


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Gjenkjenner unormal hjerterytme | Ja |
| Utkoblingsautomatikk | Ja |
| Kan beregne gjennomsnittsverdi | Ja |
| Type beregning av gjennomsnittsverdi | Gjennomsnittlig morgen- og kveldsblodtrykk de siste 7 dagene,Samlet gjennomsnitt av alle lagrede måleverdier |
| Connect-produkt | Nei |
| Visning av dato og klokkeslett | Ja |
| Farge på tallene | svart |
| Display | Ja |
| Farge på displaybakgrunnen når displayet er slått på | hvitt |
| Displayhøyde | 4,0 cm |
| Opplyst display | Nei |
| Displaystørrelse | 3,5 cm x 4,0 cm |
| Displayteknologi | LCD |
| Displaybredde | 3,5 cm |
| EAN | 4211125650445 |
| Helautomatisk blodtrykksmåling | Ja |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 10,00 cm x 10,60 cm x 11,20 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,30 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.3058 |
| Opplyst betjeningsknapp | Nei |
| Artikelnummer | 65044 |
| Batteriskifteindikator | Ja |
| Antall målinger med ett batteri (ca.) | 300 |
| Måleteknologi | Utpumpingsteknologi |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Antall minneplasser per bruker | 60 |
| Bevegelsesregistrering | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 171 g |
| Posisjonsindikator | Nei |
| Type strømforsyning | batteridrevet |
| Produktbetegnelse | Blodtrykksmåler for håndledd |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 6.00 cm x 8.40 cm x 5.50 cm |
| Hvileindikator | Nei |
| Risikoindikator | Ja |
| Berøringsfri betjening av sensorer | Nei |
| Enknappsbetjening | Nei |
| Antall brukere | 2 |
| Talegjengivelse av måleverdiene | Nei |
| Garanti | 5 år |
| Article number | 65044 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.