FM 60
Fotmassasjeapparat- Velgjørende shiatsu-fotmassasje
- 2 intensiteter
- Aktiverbar varme
Fotmassasjeapparat FM 60
Fotmassasjeapparat med 2 hastighetsinnstillinger som fremmer blodsirkulasjonen
Gi føttene dine en pause – med 18 massasjehoder, 2 massasjehastigheter og individuelt justerbar vinkel kan den avslappende reflekssonemassasjen til fotmassasjeapparatet FM 60 tilpasses nøyaktig til dine behov.
- Velgjørende shiatsu-fotmassasje
- 2 intensiteter
- Aktiverbar varme
- Øker blodsirkulasjonen og lindrer tunge og trette ben
- Enkel rengjøring med en lett fuktet klut
- Justerbar vinkel med høydejusterbare føtter


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Utkoblingsautomatikk | Nei |
| Connect-produkt | Nei |
| Kabelspole | Nei |
| Display | Nei |
| EAN | 4211125649319 |
| Enkel rengjøring | Ja |
| Høydejusterbare føtter | Ja |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 43,20 cm x 13,50 cm x 38,40 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 3,66 kg |
| Varmefunksjon | Ja |
| Antall intensitetstrinn | 2 |
| Artikelnummer | 64931 |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Antall massasjehoder | 18 |
| Massasjetype | Shiatsu fotmassasje |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 2,99 kg |
| Sklisikre gummiføtter | Ja |
| Type strømforsyning | nettdrevet med strømkabel |
| Forhåndsinnstilte massasjeprogrammer | Nei |
| Produktbetegnelse | Fotmassasjeapparat |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 36.50 cm x 41.00 cm x 11.00 cm |
| Timerfunksjon med automatisk avstengning | Nei |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 64931 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.