Menstrual Relax EM 50 Menstrual Relax
Menstrual Relax til lindring av menstruasjonssmerter uten medisiner
Mange kvinner sliter med menstruasjonssmerter hver måned. Sykdommer som endometriose kan også forårsake smerte. EM 50 Menstrual Relax fra Beurer kombinerer TENS-teknologi med velgjørende varme og gir kvinner en diskré og god hjelp i hverdagen til lindring av magesmerter. Takket være det oppladbare batteriet og 15 TENS-intensitetstrinn kan du selv bestemme når og hvor du vil bruke puten.
- Til smertelindring ved menstruasjonssmerter og smerter som skyldes endometriose
- Klinisk validert smertelindring
- Kombinasjon av varme og TENS
- Myk, fleksibel og diskret – føyer seg fint etter kroppen
- Medikamentfri smertelindring
- Til bruk hjemme og på farten
- Enkel betjening med 1 knapp
- Enkel bruk med kontrollpanel på produktet
- LED-indikator for lavt batterinivå


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Ja |
| Utkoblingsautomatikk | Ja |
| Batteriindikator | Ja |
| Fargefilter i nettbutikken [BR] | rød |
| Connect-produkt | Nei |
| Nedtellingsur | Nei |
| Display | Nei |
| Favorittprogram | Nei |
| EAN | 4211125648541 |
| Elektrodemateriale | Vann, akrylat, kaliumklorid |
| Antall elektroder | 2 |
| Funksjonsomfang | TENS/varme |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 5,10 cm x 22,40 cm x 13,00 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,22 kg |
| Varmefunksjon | Ja |
| Antall varmetrinn | 1 |
| Intensiteten kan stilles inn | Ja |
| Artikkelnummer | 64854 |
| Batteriskifteindikator | Nei |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Vekt (exkl. emballasje) | 67 g |
| Produktbetegnelse | Menstrual Relax |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 19.30 cm x 9.50 cm x 1.50 cm |
| Produktets hovedfarge | bærrød |
| Garanti | 5 år |
| Article number | 64854 |
Product reviews
4.1
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
06.05.2026 | Verified purchase
Product: EM 50 Menstrual Relax
06.05.2026 | Verified purchase
Product: EM 50 Menstrual Relax
06.05.2026 | Verified purchase
Product: EM 50 Menstrual Relax
Show all reviews