EM 50 geleputer 6 stk.
GeleputerGeleputer EM 50 geleputer 6 stk.
Gelputer til Menstrual Relax EM 50
50 gelputer til bruk med Beurer EM 50 Menstrual Relax.


Technical specifications
| EAN | 4211125648497 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 1,50 cm x 8,60 cm x 17,50 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,04 kg |
| Artikkelnummer | 64849 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 10 g |
| Produktbetegnelse | Geleputer |
| Kan brukes med | EM 50 Menstrual Relax |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.