Shiatsumassasjepute MG 145
Fikserbar massasjepute i fleece med shiatsu-massasje og varmefunksjon
Beurer massasjepute MG 145 gjør det enkelt å slappe av der du virkelig trenger det: hjemme hos deg selv. Takket være den universelle puteformen kan massasjeapparatet brukes på mange måter, for eksempel på skuldre, ben, nakke eller rygg. De 4 parvis roterende shiatsu-massasjehodene gjør bruken til en ekte velværeopplevelse.
- Velgjørende shiatsumassasje
- 4 parvis roterende massasjehoder for avslappende ryggmassasje langs hele ryggraden
- Lys og -varmefunksjon som kan kobles til
- Ekstra myk og fluffy
- Allsidig, avslappende massasje til skuldre, nakke, rygg og ben
- Vaskbart trekk – 30 °C
- Fleksible festestropper for fiksering på ryggstøtten
- Enkel bruk med kontrollpanel på produktet


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Utkoblingsautomatikk | Nei |
| Batteriindikator | Nei |
| Vedlikeholdsinstruksjon | Kan vaskes i maskin |
| Fargefilter i nettbutikken [BR] | grå |
| Connect-produkt | Nei |
| Display | Nei |
| EAN | 4211125644048 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 12,00 cm x 32,50 cm x 24,30 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 1,6600 kg |
| Varmefunksjon | Ja |
| Artikkelnummer | 64404 |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Antall massasjehoder | 4 |
| Massasjetype | Shiatsumassasje |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 1,34 kg |
| Betjening | Betjeningselement på produktet |
| Virkeområde | Skrivebord,hjemme |
| Type strømforsyning | nettdrevet med avtakbar strømforsyning |
| Forhåndsinnstilte massasjeprogrammer | Nei |
| Produktbetegnelse | Shiatsumassasjepute |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 31.00 cm x 23.00 cm x 11.00 cm |
| Produktets hovedfarge | grå |
| Avtakbart trekk | Ja |
| Bruksområde | Bein,Nakkeområde,Ryggområde |
| Lengde på sitte-/liggeflate | 31 cm |
| Størrelse på sitte-/liggeflate (L x B) | 31 cm x 23 cm |
| Bredde på sitte-/liggeflate | 23 cm |
| Timerfunksjon med automatisk avstengning | Nei |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 64404 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
4.3
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
06.05.2026 | Verified purchase
Product: MG 145
21.06.2022 | Verified purchase
Product: MG 145
29.09.2020 | Verified purchase
Product: MG 145
Show all reviews