IL 60
Infrarød varmelampe- 300 watt
- Avstegningsfunksjon etter innstilt tid
- Aktiv ventilasjon
Infrarød varmelampe IL 60
Ekstra stor infrarødlampe med timer, automatisk avstegning og glasskeramisk SCHOTT NEXTREMA®-deksel
Den infrarøde varmelampen fra Beurer er ideell ved forkjølelse og muskelspenninger. Den har en trinnløst, justerbar skjerm, timer med automatisk avstengning, og behandlingstiden kan stilles inn individuelt. Takket være SCHOTT NEXTREMA® glasskeramisk deksel er infrarødlampen IL 60 også egnet til svært utfordrende bruksområder.
- 300 watt
- Avstegningsfunksjon etter innstilt tid
- Aktiv ventilasjon
- Justerbar skjerm 0-40 grader
- Med innebygd overopphetingsvern
- Brukes ved forkjølelse og muskelspenninger
- Gir behagelig varme


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Ja |
| Connect-produkt | Nei |
| Konstruksjon | Aluminiumsreflektor,Halogenlampe,Keramisk glassplate |
| Kabelspole | Nei |
| Farge på tallene | hvitt |
| Display | Ja |
| Displayteknologi | LED |
| EAN | 4211125616953 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 24,00 cm x 25,50 cm x 32,40 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 1,98 kg |
| Artikelnummer | 61695 |
| Utskiftbar lyskilde | Ja |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,28 kg |
| Type strømforsyning | nettdrevet med strømkabel |
| Produktbetegnelse | Infrarød varmelampe |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 19.50 cm x 22.50 cm x 28.80 cm |
| Sikkerhetsutkobling | Ja |
| Vinkeljustering | ikke trinnløs |
| Timerfunksjon med automatisk avstengning | Ja |
| Innstillingsmulighet for timerfunksjon med automatisk avstengning | 1-15 minutter |
| Visning av behandlingstid | Ja |
| UV-beskyttelse | Ja |
| Ventilasjon | Ja |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 61695 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.