IL 21/35 SIL 16/29 Reservelampe
ReservelampeReservelampe IL 21/35 SIL 16/29 Reservelampe
Reservelampe til infrarødlampene IL 21 og 35
Reservelampe, kompatibel med Beurer infrarødlampe IL 21 og IL 35.


Technical specifications
| EAN | 4056461616515 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 11,01 cm x 11,00 cm x 14,00 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,36 kg |
| Artikkelnummer | 61651 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 320 g |
| Produktbetegnelse | Reservelampe |
| Kan brukes med | IL 35 UK MP, IL 35 KR, IL 35 MP, SIL 16, IL 21, IL 21 UK |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.