TL 95
Lysterapilampe- Lysstyrke: 10 000 lux på 25 cm avstand
- Dimmer med 6 lysstyrkeinnstillinger
- Enkel betjening med touch-knapp
Lysterapilampe TL 95
Naturlig dagslys med energibesparende LED-teknologi
Kom i godt humør med et knappetrykk. Lysterapilampen TL 95 fra Beurer gjør det mulig å motvirke eller forebygge lysmangel. 10 000 lux kan hjelpe ved ubalanse, nedtrykthet, energi- og tiltaksløshet. En perfekt løsning på mørke dager.
- Lysstyrke: 10 000 lux på 25 cm avstand
- Dimmer med 6 lysstyrkeinnstillinger
- Enkel betjening med touch-knapp
- Dagslys for velvære i solfattige måneder – til bruk ved symptomer på lysmangel, som ubalanse, nedstemthet, energi- og drivløshet
- Svært jevn belysning med LED-teknologi
- Belysningsflate: ca. 30,0 x 37,0 cm
- Dimmer med minnefunksjon for sist innstilte lysstyrke
- Stabil sokkel
- Trinnløs vinkeljustering
- 4 innstillbare behandlingstider med automatisk avstegning etter 30, 60, 90, 120 minutter
- Flott design
- UV-fri


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Kabellengde | 3,0 m |
| Stemningslys med vekslende farger | Nei |
| Fargegjengivelsesindeks CRI | 95 |
| Fargespekter | 400-800 nm |
| Fargetemperatur | 6500 K |
| Connect-produkt | Nei |
| Dimmefunksjon | i 6 trinn |
| Avstand ved måling av belysningsstyrke | 20 cm |
| EAN | 6970229250316 |
| Flimmerfri | Ja |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 21,00 cm x 34,40 cm x 52,20 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 3,43 kg |
| Human Centric Lighting | Nei |
| Belysningsflate | 30,0 x 37,0 cm |
| Artikelnummer | 60844 |
| Belysningsstyrke | 14000 Lux |
| Type lyskilde | LED |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 2,29 kg |
| Virkeområde | hjemme |
| Type strømforsyning | nettdrevet med avtakbar strømforsyning |
| Produktbetegnelse | Lysterapilampe |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 30.00 cm x 15.80 cm x 47.50 cm |
| Enknappsbetjening | Nei |
| Sokkel | Ja |
| Vinkeljustering | trinnløs |
| Innstillingsmulighet for timerfunksjon med automatisk avstengning | 30, 60, 90, 120 minutter |
| Visning av behandlingstid | Ja |
| Antall behandlingstidstrinn | 4 trinn (fra 30 til 120 minutter) |
| UV-fri | Ja |
| Opphengsmulighet ved veggmontering | Nei |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 60844 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.