BM 23
Blodtrykksmåler for overarm- Easy-to-use: Enkel betjening
- Skann og lagre: Dokumenter blodtrykksverdiene digitalt i appen "beurer HealthManager Pro"
- Kontroll av mansjettens plassering: for riktig plassering av mansjetten på overarmen
Blodtrykksmåler for overarm BM 23
Blodtrykksmåling på den enkle måten
Blodtrykkmåleren for overarm BM 23 fra Beurer gjør det enkelt å måle blodtrykk og puls hjemme med bare et trykk på knappen. Takket være den integrerte USB-C-tilkoblingen kan du også bruke apparatet via strømnettet. Med den praktiske Scan & Save-funksjonen lagrer du enkelt måleverdiene i appen "beurer HealthManager Pro" og har alltid oversikt over blodtrykksverdiene dine.
- Easy-to-use: Enkel betjening
- Skann og lagre: Dokumenter blodtrykksverdiene digitalt i appen "beurer HealthManager Pro"
- Kontroll av mansjettens plassering: for riktig plassering av mansjetten på overarmen
- Gjenkjenner unormal hjerterytme: advarer ved eventuelle hjerterytmeforstyrrelser
- Helautomatisk blodtrykks- og pulsmåling på overarmen
- Automatisk forhåndsvalg av trykk og lufttømming
- Risikoindikator: med fargeskala for kategori av måleverdier
- Tydelig, lettlest display
- Inkl. mansjett til overarmsomkrets på 22 – 42 cm
- Strømforsyning selges separat
- Medisinsk utstyr


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Ja |
| Gjenkjenner unormal hjerterytme | Ja |
| Utkoblingsautomatikk | Ja |
| Kan beregne gjennomsnittsverdi | Nei |
| Connect-produkt | Nei |
| Mansjettholder | Nei |
| Kontroll av mansjettplassering | Ja |
| Visning av dato og klokkeslett | Nei |
| Farge på tallene | svart |
| Display | Ja |
| Indikator for batterinivå | Ja |
| Displayhøyde | 5,3 cm |
| Opplyst display | Nei |
| Displaystørrelse | 4,4 cm x 5,3 cm |
| Displayteknologi | LCD |
| Displaybredde | 4,4 cm |
| EAN | 4211125604936 |
| easyClip-mansjett | Nei |
| easyLock-mansjett | Nei |
| EKG-måling | Nei |
| Helautomatisk blodtrykksmåling | Ja |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 11,80 cm x 8,70 cm x 16,80 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,49 kg |
| Opplyst betjeningsknapp | Nei |
| Artikelnummer | 60493 |
| Batteriskifteindikator | Ja |
| Antall målinger med ett batteri (ca.) | 300 |
| Måleteknologi | Utpumpingsteknologi |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 362 g |
| Type strømforsyning | batteridrevet,kan kobles til strøm |
| Produktbetegnelse | Blodtrykksmåler for overarm |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 12.00 cm x 9.00 cm x 4.00 cm |
| Hvileindikator | Nei |
| Risikoindikator | Ja |
| Berøringsfri betjening av sensorer | Nei |
| Enknappsbetjening | Ja |
| Talegjengivelse av måleverdiene | Nei |
| Garanti | 5 år |
| Article number | 60493 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.