IH 28 Pro Yearpack
YearpackTechnical specifications
| EAN | 4211125603762 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 7,10 cm x 15,10 cm x 11,20 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,19 kg |
| Artikkelnummer | 60376 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 150 g |
| Produktbetegnelse | Yearpack |
| Kan brukes med | IH 28 Pro |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.