IH 24 Kids
Inhalator- Effektiv forstøvning av inhalatet ved hjelp av AC-kompressor med trykkluftteknologi
- Effektiv forstøvning fra 6 måneders alder
- Inkl. Praktisk oppbevaringsveske til alle delene i Yearpack
Inhalator IH 24 Kids
Inhalator til barn i søtt hundedesign med kompressor-trykkluftteknologi
Den barnevennlige inhalatoren IH 24 Kids fra Beurer er den perfekte følgesvennen ved astma, forkjølelse og luftveissykdommer. Den myke silikonmasken er optimal for sensitiv barnehud.
- Effektiv forstøvning av inhalatet ved hjelp av AC-kompressor med trykkluftteknologi
- Effektiv forstøvning fra 6 måneders alder
- Inkl. Praktisk oppbevaringsveske til alle delene i Yearpack
- Medisinsk utstyr
- Til behandling av øvre og nedre luftveier, ved forkjølelse, astma, luftveissykdommer
- Høy andel respirable partikler muliggjør målrettet behandling av øvre og nedre luftveier
- Enkel betjening med enknappsstyring
- Hygienisk bruk, ettersom apparatet og Yearpack kan brukes på nytt etter reprosessering
- Enkel og hygienisk rengjøring takket være avtakbare elementer
- Alle legemidler som er egnet og godkjent for inhalering, kan inhaleres. Rådfør deg med lege eller apotek.
- Kort inhaleringstid takket være høy forstøvningseffekt
- Omfattende Yearpack inkludert


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Ja |
| Utkoblingsautomatikk | Nei |
| Gjennomsnittlig partikkelstørrelse | 3,07 μm |
| Kan desinfiseres | Ja |
| Connect-produkt | Nei |
| EAN | 4211125603090 |
| Enkel rengjøring | Ja |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 23,00 cm x 23,10 cm x 23,50 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 2,17 kg |
| HMV-nummer | 14.24.01.0185 |
| Individuell regulering av luftstrømmen | Nei |
| Individuell dampregulering | Nei |
| IP-beskyttelse | IP21 |
| Artikelnummer | 60309 |
| LED-kontrollampe | Nei |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Forstøvning av | alle medikamenter som er egnet og godkjent for inhalering med apparatet |
| Forstøvningseffekt | ca. 0,35 ml/min |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,6 kg |
| Nominell lydstyrke | 52 dB(A) |
| Arbeidstrykk | 0,5-1,45 bar |
| Type strømforsyning | nettdrevet med strømkabel |
| Produktbetegnelse | Inhalator |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 15.00 cm x 15.00 cm x 21.00 cm |
| Sikkerhetsutkobling | Nei |
| Bruksområde | øvre og nedre luftveier |
| Selvrensefunksjon | Nei |
| Enknappsbetjening | Ja |
| Type teknologi | AC-kompressortrykkluftteknologi |
| Maksimal lydstyrke | 58 dB(A) |
| Garanti | 5 år |
| Oppbevaringsrom for Yearpack | Oppbevaringsveske |
| Article number | 60309 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.