IH 58 Kids Yearpack
YearpackYearpack IH 58 Kids Yearpack
Tilbehør suppleringssett til inhalator IH 58 Kids
Yearpack, til bruk med Beurer-inhalator IH 58 Kids og IH 58.


Technical specifications
| EAN | 4211125602185 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 15,10 cm x 7,20 cm x 11,00 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,16 kg |
| HMV-nummer | 14.99.99.1037 |
| Artikkelnummer | 60218 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 100 g |
| Produktbetegnelse | Yearpack |
| Kan brukes med | IH 58 Kids |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.