IH 58 Kids
Inhalator- Effektiv forstøvning av inhalatet ved hjelp av DC-kompressor med trykkluftteknologi
- Effektiv forstøvning fra 6 måneders alder
- Kort inhaleringstid takket være høy forstøvningseffekt
Inhalator IH 58 Kids
Barneinhalator med kompressor-trykkluftteknologi – liten og ideell på reise
Forkjølelse og andre luftveissykdommer kan dessverre ofte ikke unngås hos barn, men med den elektriske barneinhalatoren IH 58 Kids fra Beurer kan du lindre plagene. Den høye forstøvningseffekten garanterer en kort og effektiv inhalering, og sammen med den stillegående driften gjør den inhaleringen svært behagelig.
- Effektiv forstøvning av inhalatet ved hjelp av DC-kompressor med trykkluftteknologi
- Effektiv forstøvning fra 6 måneders alder
- Kort inhaleringstid takket være høy forstøvningseffekt
- Avslappet bruk takket være stillegående drift
- Inkl. Praktisk oppbevaringsveske til alle delene i Yearpack
- Medisinsk utstyr
- Til behandling av øvre og nedre luftveier, ved forkjølelse, astma, luftveissykdommer
- Høy andel respirable partikler muliggjør målrettet behandling av øvre og nedre luftveier
- Enkel betjening med enknappsstyring
- Hygienisk bruk, ettersom apparatet og Yearpack kan brukes på nytt etter reprosessering
- Den integrerte LED-lampen informerer om driftsstatus (blå: driftsklar)
- Enkel og hygienisk rengjøring takket være avtakbare elementer
- Alle legemidler som er egnet og godkjent for inhalering, kan inhaleres. Rådfør deg med lege eller apotek.
- Omfattende Yearpack inkludert


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Ja |
| Utkoblingsautomatikk | Nei |
| Gjennomsnittlig partikkelstørrelse | 4,12 µm |
| Kan desinfiseres | Ja |
| Connect-produkt | Nei |
| EAN | 4211125602178 |
| Enkel rengjøring | Ja |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 8,20 cm x 19,00 cm x 16,00 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,69 kg |
| HMV-nummer | 14.24.01.0164 |
| Individuell regulering av luftstrømmen | Nei |
| Individuell dampregulering | Nei |
| IP-beskyttelse | IP22 |
| Artikelnummer | 60217 |
| LED-kontrollampe | Ja |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Forstøvning av | alle medikamenter som er egnet og godkjent for inhalering med apparatet |
| Forstøvningseffekt | ca. 0,25 ml/min. |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 477 g |
| Arbeidstrykk | 0,25-0,55 bar |
| Type strømforsyning | nettdrevet med avtakbar strømforsyning |
| Produktbetegnelse | Inhalator |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 11.00 cm x 6.20 cm x 4.70 cm |
| Sikkerhetsutkobling | Nei |
| Bruksområde | øvre og nedre luftveier |
| Selvrensefunksjon | Nei |
| Enknappsbetjening | Ja |
| Type teknologi | DC kompressor-trykkluftteknologi |
| Maksimal lydstyrke | 45 dB(A) |
| Garanti | 5 år |
| Oppbevaringsrom for Yearpack | Oppbevaringsveske |
| Article number | 60217 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.