Yearpack IH 58/60 Yearpack
Tilbehør suppleringssett til inhalator IH 58, 58 Kids og 60
Yearpack til bruk med Beurer-inhalatorene IH 58, IH 58 Kids og IH 60.


Technical specifications
| EAN | 4211125602154 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 15,00 cm x 7,00 cm x 11,00 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,15 kg |
| HMV-nummer | 14.99.99.1037 |
| Artikkelnummer | 60215 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 90 g |
| Produktbetegnelse | Yearpack |
| Kan brukes med | IH 58 Kids, IH 60, (VA) IH 58 |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
5.0
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
21.09.2020 | Verified purchase
Product: IH 58/60 Yearpack