Nesedusj IH 21/26 Nesedusj
Tilbehør suppleringssett nesedusj til inhalator IH 21 & 26
Nesedusj, passer til Beurer-inhalatorene IH 26 og IH 21.


Technical specifications
| EAN | 4211125601379 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 12,00 cm x 4,00 cm x 3,50 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,02 kg |
| HMV-nummer | 14.99.99.1037 |
| Artikkelnummer | 60137 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 20 g |
| Produktbetegnelse | Nesedusj |
| Kan brukes med | IH 26, IH 24 Kids, IH 28 Pro, IH 21 |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
1.0
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
06.05.2026 | Verified purchase
Product: IH 21/26 Nesedusj