SI 40 aromamaske
YearpackYearpack SI 40 aromamaske
Universalmaske til munn og nese til bruk med dampforstøver SI 40
Yearpack, til bruk med Beurer dampforstøver SI 40.


Technical specifications
| EAN | 4211125601348 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 6,60 cm x 11,00 cm x 8,20 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,08 kg |
| Artikkelnummer | 60134 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 40 g |
| Produktbetegnelse | Yearpack |
| Kan brukes med | SI 40 Dampfvernebler |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.