IH 18/21/26/58/60 Babymask
BabymaskeBabymaske IH 18/21/26/58/60 Babymask
Babymaske til inhalatorene IH 18, 21, 26, 58, 60 og 26 Kids
Babymaske til bruk med Beurer inhalator IH 18, IH 21, IH 26, IH 58, IH 60, IH 26 Kids og IH 58 Kids.


Technical specifications
| EAN | 4211125601317 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 11,00 cm x 6,60 cm x 8,10 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,04 kg |
| Artikkelnummer | 60131 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 10 g |
| Produktbetegnelse | Babymaske |
| Kan brukes med | IH 26, IH 21, (VA) IH 58, IH 58 Kids, IH 60, IH 18/1 lean |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.