IH 18 Yearpack
YearpackYearpack IH 18 Yearpack
Tilbehør suppleringssett til inhalator IH 18
Yearpack, kompatibel med Beurer inhalator IH 18.


Technical specifications
| EAN | 4211125601218 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 15,00 cm x 7,00 cm x 11,00 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,14 kg |
| HMV-nummer | 14.99.99.1037 |
| Artikkelnummer | 60121 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 90 g |
| Produktbetegnelse | Yearpack |
| Kan brukes med | IH 18/1 lean |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.