IH 26 Kids
Inhalator- Effektiv forstøvning av inhalatet ved hjelp av AC-kompressor med trykkluftteknologi
- Ekstra kort inhaleringstid takket være ekstra høy forstøvningseffekt
- Til behandling av øvre og nedre luftveier, ved forkjølelse, astma, luftveissykdommer
Inhalator IH 26 Kids
Inhalator til barn med kompressor-trykkluftteknologi inkl. tilbehør til lek
Forkjølelse og andre luftveissykdommer er dessverre ofte ikke til å unngå hos barn, men med den elektriske barneinhalatoren IH 26 Kids fra Beurer kan du gi dem nødvendig lindring. Den høye forstøvningseffekten garanterer en kort og effektiv inhalering, og sammen med den stillegående driften gjør den inhaleringen svært behagelig.
- Effektiv forstøvning av inhalatet ved hjelp av AC-kompressor med trykkluftteknologi
- Ekstra kort inhaleringstid takket være ekstra høy forstøvningseffekt
- Til behandling av øvre og nedre luftveier, ved forkjølelse, astma, luftveissykdommer
- Omfattende Yearpack inkludert
- Medisinsk utstyr
- Høy andel respirable partikler muliggjør målrettet behandling av øvre og nedre luftveier
- Enkel betjening med enknappsstyring
- Hygienisk bruk, ettersom apparatet og Yearpack kan brukes på nytt etter reprosessering
- Inkl. Praktisk oppbevaringsveske til alle delene i Yearpack
- Den integrerte LED-lampen informerer om driftsstatus (blå: driftsklar)
- Enkel og hygienisk rengjøring takket være avtakbare elementer
- Alle legemidler som er egnet og godkjent for inhalering, kan inhaleres. Rådfør deg med lege eller apotek.


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Ja |
| Utkoblingsautomatikk | Nei |
| Gjennomsnittlig partikkelstørrelse | 3,07 μm |
| Kan desinfiseres | Ja |
| Connect-produkt | Nei |
| EAN | 4211125601188 |
| Enkel rengjøring | Ja |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 18,50 cm x 21,60 cm x 16,10 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 1,90 kg |
| HMV-nummer | 14.24.01.0163 |
| Individuell regulering av luftstrømmen | Nei |
| Individuell dampregulering | Nei |
| IP-beskyttelse | IP21 |
| Artikelnummer | 60118 |
| LED-kontrollampe | Ja |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Forstøvning av | alle medikamenter som er egnet og godkjent for inhalering med apparatet |
| Forstøvningseffekt | ca. 0,35 ml/min |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,59 kg |
| Nominell lydstyrke | 52 dB(A) |
| Arbeidstrykk | 0,5-1,45 bar |
| Type strømforsyning | nettdrevet med strømkabel |
| Produktbetegnelse | Inhalator |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 16.60 cm x 14.10 cm x 14.90 cm |
| Sikkerhetsutkobling | Nei |
| Bruksområde | øvre og nedre luftveier |
| Selvrensefunksjon | Nei |
| Enknappsbetjening | Ja |
| Type teknologi | AC-kompressortrykkluftteknologi |
| Maksimal lydstyrke | 58 dB(A) |
| Garanti | 5 år |
| Oppbevaringsrom for Yearpack | Oppbevaringsveske |
| Article number | 60118 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.